Bądź sobą. Wylecz swoje 5 ran

Tłumaczenie: Zofia Piątkowska
Wydawnictwo: Kos
Les cinq blessures qui empêchent d'être soi-même
Recepty na życie,
poradniki
Maciej448

Czy odnosicie czasem wrażenie że w swoim rozwoju wewnętrznym, stoicie w miejscu, że pewne sprawy które wydawały się Wam rozwiązane po raz kolejny nie dają Wam spokoju? By może szukacie wyjścia w złym miejscu.Kolejna książka Lise Bourbeau w sposób tak samo konkretny jak poprzednie wskazuje, iż wszystkie problemy zarówno o podłożu psychicznym, mentalnym jak i fizycznym biorą się z pięciu ran: odrzucenia, porzucenia, upokorzenia, zdrady i niesprawiedliwości. Dzięki szczegółowemu opisowi pięciu ran i masek które zakładamy aby ich nie widzieć możecie spróbować odkryć prawdziwe powody problemów z jakimi borykacie się w życiu. Dzięki tej książce dowiecie się też dlaczego tak bardzo różnimy się fizycznie.Książka ta pomoże wam rozpocząć proces ozdrowienia, który doprowadzi do celu jakim jest bycie sobą. Odkryjecie też niespotykane siły drzemiące w każdym z nas, które umożliwiają osiągnięcie życiowej pełni.Lise Bourbeau, jak zwykle, na końcu książki proponuję praktyczne wskazówki umożliwiające przekształcenie codziennych problemów w trampolinę umożliwiającą rozwój i uświadomienie sobie że w każdym za nas kryje się niezwyciężona moc kreacji.

źródło opisu: Wydawnictwo KOS, 2012

źródło okładki: http://www.kos.com.pl/

Blanka | 2015-02-12
Na półkach: 2015 Reading Challenge
Przeczytana: 06 lutego 2015

"Bądź sobą. Wylecz swoje 5 ran" jest bardzo dobrym sposobem na poznanie siebie, swojego wnętrza i ewentualnych problemów. Polecam ją każdemu, kto nie jest ekspertem w dziedzinie psychologii i kompletnie się na tym nie zna, a mimo wszystko chciałby zmienić coś w swoim życiu.
Pełna recenzja: http://biblioteczka-blanki.blogspot.com/2015/02/lise-bourbeau-badz-soba-wylecz-swoje-5.html

Weronika | 2017-08-30
Przeczytana: 27 lipca 2017