Życie jako Święty Kontrakt

Tłumaczenie: Wanda Grajkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Alchemia Zdrowia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Medium
Sacred Contrats
83-67025-60-7
poradniki

Życie, jakiego obecnie doświadczamy, wybraliśmy dla siebie sami. Zrobiliśmy to już dawno temu, jeszcze przed narodzeniem. Nasza dusza zawarła wówczas swoisty kontrakt, szczególne przymierze, które określało warunki, w jakich przyjdzie nam żyć, sytuacje, które będziemy musieli przeżyć. Wskazywało również tych a nie innych rodziców i konkretne związki uczuciowe. Zgodziliśmy się odbyć tę wędrówkę życiową, aby nauczyć się zawartych w niej lekcji. Na tym przecież polega ewolucja, proces doskonalenia się, wchodzenia na coraz wyższe poziomy egzystencji, realizowania ukrytego w nas potencjału. W owej podróży pomagają nam pierwotne archetypy - schematy postępowania tkwiące w naszej psychice i odkryte jeszcze przez Carla Junga. Przemawiają do naszej intuicji, udzielają wskazówek.
Autorka tej książki, diagnostyk z zakresu medycyny intuicyjnej, uczy nas, jak patrzeć na życie w sposób symboliczny, jak słuchać głosu intuicji i dzięki temu zrozumieć emocjonalne, psychologiczne i fizyczne przyczyny chorób powstających w naszym ciele. A gdy je poznamy, rozpocznie się proces uzdrawiania. Opisuje wstrząsające historie ludzi, którzy skorzystali z tej metody, kiedy zawiodły wszystkie inne. Mamy tu również znakomity dodatek - galerię rozmaitych archetypów oraz ich przykłady występujące w znanych filmach, powieściach i mitach. Ta książka może zapoczątkować wielką duchową przemianę i wskazać prawdziwy cel naszej drogi.

Alicja1 | 2013-01-29
Rzeżucha | 2010-10-28