Na przekór grawitacji

poradniki
978-83-61987-14-7
Ula Krawczyk
uzdrawianie mistycyzm intuicja samopoznanie rozwój duchowy

Parafrazując zwrot "erotoman gawędziarz" powiedziałbym, że ta książka to takie "duchowe gawędziarstwo". Nie chcę oceniać jej zbyt surowo, bo gdzieniegdzie znajdą się zdania nad którymi warto się pochylić, ale to kolejna z tych książek, do których wracać nie będę miał po co. Lepiej przeczytać ponownie jakąś super wartościową książkę. Jeśli ktoś zna pisma Goldsmitha, Tolle,...

• Zaczęte, ale odłożone na później
  • Duchowa literatura
  • Zdrowie - informacje, poradniki
  • Biblioteczka
  • Zdrowie
  • Poradniki, Popularnonaukowe

Dodaj cytat z książki Na przekór grawitacji