Siedem duchowych praw sukcesu. Praktyczny przewodnik, jak spełnić swoje marzenia

Wydawnictwo: Medium
The Seven Spiritual Laws of Success
deepak chopra, duchowość, sukces
poradniki

hienka7 | 2013-11-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 02 listopada 2013

Krótko, zwięźle i na temat :-) Moja pierwsza książka tego autora. Sposób w jaki jest napisana zachęcił mnie do poznania innych dzieł pana D.Ch. Po każdym rozdziale jest krótkie podsumowanie pomagające we wprowadzeniu zmian w życiu. Polecam osobom, które interesują się rozwojem osobistym, innym oczywiście też :-)

Marija | 2013-08-15
Na półkach: Przeczytane, Rozwój, Polecam
Przeczytana: 04 sierpnia 2013

Książka podobała mi się z kilku powodów. Była krótka, zwięzła i na temat. Po każdym z rozdziałów autor zamieścił kilka przydatnych wskazówek. Duży plus poradnika. Przejrzystość, prostota oraz przykłady jak pracować z 7 prawami każdego dnia tygodnia. Zainteresowanym tematyką polecam. Książka daje szansę wdrożyć się w systematyczną codzienną pracę z samym sobą.

adam31 | 2017-03-30

Moim zdaniem świetną recenzję tej książki znajdziecie poniżej w filmie.

Antagonista Esklaważu | 2015-06-14

Jedno duchowe prawo sukcesu: weź się ku**a do roboty zamiast czytać newageowe, wspakulturowe bzdety zaorane dawno temu i które wróciły tylko dzięki internetowi i wszechobecności ćwierćinteligentów, wyprodukowanych w systemie egalitarnej edukacji.

Kamila | 2016-06-29
Na półkach: Przeczytane, Z Biblioteki
Przeczytana: 28 czerwca 2016

Bardzo szybko się czyta. Same konkrety. Ma dobrą energię i daje kopa do działania :) Zmienia punkt widzenia ! Dziękuje Marta za tą fajną książeczkę :)

AnetaBlazejak | 2013-08-22

Niemal objawienie. Bardzo pozytywna książka. Polecam.

zetens | 2014-06-13

Nie wiem jak ocenić tę książkę więc tez nie napisze wiele. Po prostu jej nie rozumiem. Chyba jestem człowiekiem zbyt konkretnym i przy ziemi żeby na tą chwile zrozumieć te wszystkie karmy, dharmy, inteligencje wszechświata oraz taki język filozoficzny jak w tej książce.

Johnny Merrick | 2018-03-25
Przeczytana: 01 marca 2018