Siedem duchowych praw sukcesu. Praktyczny przewodnik, jak spełnić swoje marzenia

Wydawnictwo: Medium
The Seven Spiritual Laws of Success
deepak chopra, duchowość, sukces
poradniki

Wiola | 2018-08-26
Przeczytana: 22 sierpnia 2018

Każdego dnia rano po przebudzeniu czytalam po jednej prawdzie. Później w ciągu dnia próbowałam ją wdrożyć w życie co okazywało się nie takie wcale proste.
Książka niesie głębokie przesłanie. Trochę przypomina poradniki do meydtacji albo jogi. Czytając ją trzeba bardzo dobrze się wczytać w nią aby zrozumieć sens niesionych słów. Napewno pozwala ona pomyśleć nad swoim życiem i przekonać się czy te 7 prawd rzeczywiście mamy w swoim życiu i je realizujemy każdego dnia. Niestety ja sama wiem, że o większości zapominam w ferworze walki z codziennym życiem i zapominam o tak prostych rzeczach jak chwilę ciszy dla samej siebie i dla ducha. Niestety bardzo często oceniam ludzi po pierwszym spojrzeniu zamiast dać im szansę na lepsze poznanie. Jest to jedna z prawd, które opisuje autor.
Zachęcam do sięgnięcie po lekturę, nie jest to typowa książka. Trzeba umieć ją czytać aby wiele z niej wynieść. A czy się wdroży te 7 prawd w swoje życie to już zależy od człowieka, czy chce coś w swoim życiu...

adam31 | 2017-03-30

Moim zdaniem świetną recenzję tej książki znajdziecie poniżej w filmie.

Kamila | 2016-06-29
Na półkach: Przeczytane, Z Biblioteki
Przeczytana: 28 czerwca 2016

Bardzo szybko się czyta. Same konkrety. Ma dobrą energię i daje kopa do działania :) Zmienia punkt widzenia ! Dziękuje Marta za tą fajną książeczkę :)

Antagonista Esklaważu | 2015-06-14

Jedno duchowe prawo sukcesu: weź się ku**a do roboty zamiast czytać newageowe, wspakulturowe bzdety zaorane dawno temu i które wróciły tylko dzięki internetowi i wszechobecności ćwierćinteligentów, wyprodukowanych w systemie egalitarnej edukacji.

zetens | 2014-06-13

Nie wiem jak ocenić tę książkę więc tez nie napisze wiele. Po prostu jej nie rozumiem. Chyba jestem człowiekiem zbyt konkretnym i przy ziemi żeby na tą chwile zrozumieć te wszystkie karmy, dharmy, inteligencje wszechświata oraz taki język filozoficzny jak w tej książce.

hienka7 | 2013-11-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 02 listopada 2013

Krótko, zwięźle i na temat :-) Moja pierwsza książka tego autora. Sposób w jaki jest napisana zachęcił mnie do poznania innych dzieł pana D.Ch. Po każdym rozdziale jest krótkie podsumowanie pomagające we wprowadzeniu zmian w życiu. Polecam osobom, które interesują się rozwojem osobistym, innym oczywiście też :-)

AnetaBlazejak | 2013-08-22

Niemal objawienie. Bardzo pozytywna książka. Polecam.

Marija | 2013-08-15
Na półkach: Przeczytane, Rozwój, Polecam
Przeczytana: 04 sierpnia 2013

Książka podobała mi się z kilku powodów. Była krótka, zwięzła i na temat. Po każdym z rozdziałów autor zamieścił kilka przydatnych wskazówek. Duży plus poradnika. Przejrzystość, prostota oraz przykłady jak pracować z 7 prawami każdego dnia tygodnia. Zainteresowanym tematyką polecam. Książka daje szansę wdrożyć się w systematyczną codzienną pracę z samym sobą.