Cienie przeszlosci

Wydawnictwo: Harlequin
MacNamara's Woman
Lisa Gardner, Alicia Scott
Agnieszka

To przymus wewnetrzny, a nie sentyment sprowadzil Tamare do rodzinnej Sedony. Wlasnie tutaj dziesiec lat temu w wypadku samochodowym stracila ukochanych rodzicow i narzeczonego, a sama ledwo uszla z zyciem. Zapamietala zarys twarzy sprawcy wypadku, ktory zbiegl, nie udzieliwszy pomocy. Z czasem nabrala przekonania, ze byl to senator George Brennan. Mimo, ze policja nie potwierdzila jej podejrzen, postanowila przeprowadzic lsedztwo na wlasna reka. Niespodziewanie znalazla sojusznika w przystojnym wlascicielu miejscowego baru. Dal jej jednoznacznie do zrozumienia, ze bardzo mu sie podoba. Czy tylko dlatego byl gotowy jej pomoc ?

źródło opisu: Harlequin, 2002

źródło okładki: antykwariat.waw