Zgłosuj na książki roku 2017

Polska. Przewodnik pielgrzyma

Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
poradniki
Kristofher

W Przewodniku pielgrzyma opisano łącznie ponad 1000 miejsc w całej Polsce. Zamieszczono tu niemal 200 obszernych prezentacji poświęconych najsłynniejszym sanktuariom, katedrom i kalwariom. W mniejszych prezentacjach przedstawiono ponad 450 innych miejsc kultu, które również warto odwiedzić („W okolicy”). Ponadto w przewodniku omówiono ponad 380 najciekawszych atrakcji turystycznych położonych w pobliżu miejsc świętych („Pobliskie atrakcje”). Publikację wzbogaca około 900 kolorowych zdjęć.

źródło opisu: http://religijna.pl/orderdetails/39945

źródło okładki: http://religijna.pl/orderdetails/39945