Judeopolonia II.Anatomia zniewolenia Polski

Wydawnictwo: POLWEN
historyczna
ordoabchao

Książka poświęcona została analizie dążeń ugrupowań żydowskich do realizacji dywersyjnych planów zniszczenia Państwa polskiego i stworzenia odpowiednika dawnej Judeopolonii na ziemiach polskich.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/judeopolonia-ii-anaia-zniewolenia/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/judeopolonia-ii-anaia-zniewolenia/

Brak słów:)kolejna walcząca o prawdę historyczną książka.Kolejne dowody,fakty,raporty,meldunki i cytaty,na szczęście zero przypuszczeń i niepotrzebnego tzw.antysemityzmu czy bajdurzenia.Gorąco polecam jako historyk,o żydokomunie i mordach Żydów na Polakach nie dowiecie się ze szkoły(jedynie o mordach NA Żydach nigdy PRZEZ Żydów) gdyż w krajach postkomunistycznych jakim jest Polska to nigdy by nie przeszło.Oczywiście nie umniejszając martyrologii żydowskiej nie można wciąż wierzyć w biedne i niewinne ofiary.Nie.Oni też zabijali,też denuncjowali zwłaszcza NKWD a wg historyków(oczywiście to prywatne rozmowy-nikt nie ma odwagi nad tym publicznie debatować)zabili więcej Polaków niż Niemców wobec,których najczęściej pozostawali zupełni bierni(chlubny wyjątek bohaterscy bojownicy Żydowskiego Związku Wojskowego w Powstaniu w Getcie Warszawskim-nie mylić z komunistyczną i antypolską Żydowską Organizacją Bojową ).Polecam!

Athelastane_Sas | 2017-08-03
prosiak | 2017-03-31