Holocaust

Andrzej Leszek Szcześniak Wydawnictwo: POLWEN historia

Cześć!
Temat holocaustu to temat trudny i smutny lecz w naszym kraju niezwykle powszechny. W szkole, w telewizji czy w polityce często poruszany.
Co za tym idzie przekręcany i wykorzystywany przez różne grupy.
W takich warunkach książka taka jak ta jest niezwykle przydatna.
Opisane są warunki polityczne i społeczne z końcówki XIX wieku. Ewolucja rasizmu czy paneuropeizmu....

krótko i treściwie na temat

• Historia
  • 1. Filia 10