Ukryty płomień

Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska
Seria: Dla Każdej Kobiety...
Wydawnictwo: Lucky
Hidden fires
uczucia, miłość

Lord Ramsay MacLean sądzi, że Eden Delight Marłow będzie zachwycona, gdy ją poprosi, aby została jego kochanką... i chce ją pocałować. Niestety, zamiast pocałunku dostaje silny cios pięścią. Eden doskonale wie, kim jest Ramsay: Szkotem, który nie jest dżentelmenem... Nie wie jednak, że jego dziedzictwo zależy od tego, czy ją posiądzie i spłodzi z nią dziecko. Realizując swój cel, towarzyszy jej w drodze do Ameryki, planując, że ją uwiedzie i nakłoni, by udała się do jego zamku w Szkocji. Lecz urok Eden powoduje, że oczarowany Ramsay zostaje wciągnięty w walkę płci, w której przyjdzie mu zapłacić własnym sercem.

Amoretta | 2014-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2014

Eden to dziewczyna z dobrego, bostońskiego towarzystwa, gdy ją poznałam właśnie skończyła pensje dla panien w Anglii i wraz z bratem wracała do domu , do Ameryki. Ram, Szkot z lordowskim tytułem towarzyszy jej w podróży myśląc o niej jak najgorsze rzeczy. Oczywiście ma ku temu podstawy, a mianowicie jej matka była kochanką w młodości jego ojca i pozostawiła po sobie ogniste wspomnienie. Tak ogniste, że aby Ram otrzymał spadek po ojcu musi z córką jego dawnej kochanki spłodzić dziedzica w dwa lata. Robi wszystko aby cel osiągnąć. Tyle o treści. Ogólne odczucia - mocno seksistowska. Całe strony zawierają momenty pójścia do łóżka. Ogólnie rzadko z niego wychodzą. Treść - nieco rozciągliwa. Można przeczytać.

Asiuuunia1202 | 2015-12-29

Ta książka jest opisana dwa razy
1. pt. "Ukryty płomień"
2. pt. "Skaza"

Ogólnie książkę czyta się przyjemnie. Sporo się w niej dziej, częsta zmiana miejsca akcji. Polecam jako luźną lekturę :)

Kasjopeja | 2011-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2011