Fatum

Luck be a lady
83-89351-45-5
miłość, uczucia
Edyta

Droga czyteliniczko Poznaj Charity Standing, piękną blondynkę, najbardziej pożądaną partię w hrabstwie Devon. Istnieje tylko jeden problem - ma ona fatalną właściwość przyciągania pecha. I nie chodzi tu o zwykłe niepowodzenia, ale o prawdziwe fatum. Przypomina czarnego kota - gdziekolwiek się ruszy, sprowadza kłopoty. Rane Austin wychowywał się na Barbadosie, gdzie, mimo wrodzonej kultury, nie...

Droga czyteliniczko
Poznaj Charity Standing, piękną blondynkę, najbardziej pożądaną partię w hrabstwie Devon. Istnieje tylko jeden problem - ma ona fatalną właściwość przyciągania pecha. I nie chodzi tu o zwykłe niepowodzenia, ale o prawdziwe fatum. Przypomina czarnego kota - gdziekolwiek się ruszy, sprowadza kłopoty. Rane Austin wychowywał się na Barbadosie, gdzie, mimo wrodzonej kultury, nie mógł zdobyć ogłady towarzyskiej. Jest bardzo bogaty, ale fortuna to nie wszystko - eleganckie towarzystwo Londynu patrzy na niego z góry. Rane marzy o ożenku, ale uznany za zbyt prostackiego osobnika, traci kolejne kandydatki na żonę, które wybierają bardziej szacowne partie. Jego los ulegnie jednak odmianie. Charity pojawia się nie tylko na drodze jego życia, ale również na drodze, którą Rane jeździ powozem. Przy tym niespodziewanym spotkaniu wywraca się powóz, a wraz z nim całe życie Rane'a, ale on nigdy nie cofał się przed niebezpieczeństwem... Droga do uczucia była wyboista, ale Charity i Rane'a połączyła nie tylko namiętność - byli sobie przeznaczeni.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Magdusia00091 | 2014-09-11

Przyjemny romans, bardzo szybko się czyta :)

Evi91 | 2013-06-16
Przeczytana: 16 marca 2013

"Przypomniała sobie nagle, że Gar wpadł do grobu, a to był zły znak." (Exlibris)

Joanna | 2016-04-05
Przeczytana: 24 marca 2016