Żona dla hrabiego

Tłumaczenie: Ewa Ciszkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Powieść Historyczna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Bridal Quest
dona

Gideon Banks był zmuszanym do kradzieży ulicznikiem, poznał, co to głód i brak dachu nad głową; napatrzył się na ludzkie nieszczęście. Wydostał się z tego piekła o własnych siłach, i bardzo to sobie cenił. Gdy pewnego dnia dowiedział się, że jest porwanym wiele lat temu synem hrabiego Radbourne'a i dziedzicem majątku oraz tytułu, wcale się nie ucieszył. Miał możnych tego świata za darmozjadów i nierobów, nie marzył o bywaniu na salonach, nudziły go rozmowy o niczym. W dodatku świeżo odzyskani krewni uznali, że nowy hrabia Radbourne musi nabrać ogłady i w tym celu powinien się ożenić z panną, którą mu wybiorą. Gideon stawiał opór, jednak gdy poznał lady Irene Wyngate, zmienił zdanie...

źródło opisu: Harlequin, 2010

źródło okładki: Harlequin Enterprises

bene | 2012-01-15
Przeczytana: 14 stycznia 2012

Ciekawy pomysł - jest ale i niewykorzystany potencjał niestety też.
Wątek kryminalny na plus, ale za mało rozbudowany.
Można było poświecić mu dużo więcej miejsca w książce co wyszło by jej tylko na plus.
losy głównego bohatera ciekawe ale autorka nie wykorzystała potencjału tej postaci.
moja ocena 6/10 przyzwoite czytadło

gabith | 2016-12-08