Gołębica

Tłumaczenie: Bożena Kucharuk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie chowaj tej książki przed żoną...". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
The soft touch
miłość, uczucia
Edyta

Diamond Wingate nie brakuje dosłownie niczego, jest niebotycznie bogata, piękna i inteligentna. Ma tylko jeden problem - nie potrafi powiedzieć "nie". Nie umie odmówić ani biedakom oblegającym bramę jej rezydencji, ani wynalazcom, którzy potrzebują wsparcia finansowego, żeby zrealizować swoje pomysły, ani konkurentom do jej ręki. Według autorki, sytuacja przedstawicielek płci pięknej we współczesnym świecie nie różni się aż tak bardzo od tej, w jakiej znajdowały się nasze prababki.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Postać Diamond i Beara bardzo przypadły mi do gustu. Może początek nie jest zachwycający ale jak się bardziej wgłębić jest to bardzo dobra powieść. Wątek Diamond z jej "kandydatami" na męża jest genialny:)

Amoretta | 2014-04-02
Przeczytana: kwiecień 2014

Nie wiem skąd ten tytuł - Diamond nie ma nic z gołębicy, a jedynie poczucie bogactwa z którym chętnie się dzieli. Poza tym ogólna treść ciekawa, choć momentami denerwująca (poza biednej bogatej dziewczynki). Przeczytałam całość, nic nie pominęłam, ale w grudniowy wieczór nie sięgnę po tą pozycję z rozrzewnieniem, ba! Nie sięgnę po nią już wcale.

Mariola | 2016-07-28
Lilianna | 2016-05-26