Hidden Fires
Ninax

Eden Marlow po kilkuletnim pobycie w angielskiej szkole dla dobrze urodzonych panien wraca do Ameryki, przesiąknięta zasadami, którymi powinna się kierować każda wytworna dama, i pełna zapału przystępuje do ich krzewienia. Przeszkody napotyka już w rodzinnym domu, bo zarówno rodzice, jak i bracia częściej kierują się sercem i "niskimi instynktami" niż konwenansami. Co więcej, Eden odkrywa, że sama również nie jest wolna od tej skazy ciążącej na rodzinie. Postanawia jednak za wszelką cenę ją zwalczać tyle że, młody przystojny Szkot, na którego reaguje w niezrozumiały dla siebie sposób, bardzo to utrudnia.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: http://www.betinakrahn.com/

Marta07_86 | 2019-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2019

Bardzo fajna i ciekawa historia miłości Ramseya i Eden. Miło i szybko się czyta. Polecam.

angela2046 | 2015-04-28

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Ogólnie fajny pomysł, ale słabo zrealizowany. Całe uczucie głównych bohaterów moim zdaniem sprowadza się tylko i wyłącznie do seksu, przecież oni nawet praktycznie ze sobą nie rozmawiają. Nie zachwyca...

zabielka | 2013-10-16
Na półkach: Przeczytane, 2013

romans godny polecenia

Ninax | 2012-05-04

Lekki, przyjemny, ciekawy, zabawny romans na letnie wieczory dla pań. Przeczytałam trzy razy i gorąco polecam.