Skaza

Okładka książki Skaza Betina Krahn
Okładka książki Skaza
Betina Krahn Wydawnictwo: Da Capo Seria: Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową! literatura obyczajowa, romans
Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!
Hidden Fires
Da Capo
2001-01-01
2001-01-01
Janusz Ochab
romans obyczaje

Historia Eden i Rama - na początku obydwoje mnie mocno irytowali, ale potem ich wspólna historia się bardzo rozkręciła. Nie zawsze rozumiałam motywy ich postępowania, ale cały czas mocno im kibicowałam. Romans wart polecenia!

Lekki, przyjemny, ciekawy, zabawny romans na letnie wieczory dla pań. Przeczytałam trzy razy i gorąco polecam.

romans godny polecenia

romans godny polecenia

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Ogólnie fajny pomysł, ale słabo zrealizowany. Całe uczucie głównych bohaterów moim zdaniem sprowadza się tylko i wyłącznie do seksu, przecież oni nawet praktycznie ze sobą nie rozmawiają. Nie zachwyca...

Bardzo fajna i ciekawa historia miłości Ramseya i Eden. Miło i szybko się czyta. Polecam.

Podobała mi się ale bez szczególnego zachwytu.

Podobała mi się ale bez szczególnego zachwytu.

• Romans
  • Romans Historyczny