Mięsa duszone i gotowane na 100 sposobów

Wydawnictwo: Olimp Media
Bartłomiej

Proponujemy przepisy na smakowite dania duszone i gotowane z różnych rodzajów mięsa – drobiu, wieprzowiny, wołowiny, cielęciny, a nawet królika, jagnięciny oraz dziczyzny. Znajdziesz tu receptury m.in. na potrawkę z kury z rodzynkami, udka kurczaka z włoską kapustą, krokiety cielęce ze szpinakiem, szynkę duszoną w sosie koperkowym, roladę wołową z kaszą. Przedstawiamy zarówno proste i...

Przedstawiamy zarówno proste i szybkie propozycje odpowiednie na codzienny posiłek, jak i wykwintne pomysły idealne na specjalną okazję.

źródło opisu: Wydawnictwo Olimp Media, 2012

źródło okładki: http://www.olimpmedia.pl