Domowe sery masło i jogurt we współczesnej kuchni

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Polskie tradycje kulinarne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Olimp Media
mantra

Przekonaj się, że domowy wyrób nabiału może stać się pasjonującym hobby ! W niniejszej książce znajdziesz receptury nie tylko na wyborne sery miękkie (np. mozarellę czy ricottę), ale także na smakowite sery twarde i półtwarde (np. goudę czy parmezan) oraz na masło i napoje mleczne. Wszystkie specjały niewątpliwie zachwycą smakiem domowników oraz gości. Dzięki tej publikacji wyrabianie serów, masła czy kefiru stanie się naprawdę proste, nawet dla osób niemających doświadczenia w tej dziedzinie.

Aarionne | 2012-08-04
Leniter | 2017-04-11