Wdówka

Tłumaczenie: ElLŻBIETA ZAWADOWSKA kITTEL
Cykl: Rodzina Lorimerów (tom 1)
Wydawnictwo: BIS
A Woman Scorned
ROMANS

Jonet Rowland jest piękna, bogata, lecz nie cieszy się dobrą reputacją. Gdy jej mąż, lord Mercer, zostaje zamordowany we własnym łóżku, Jonet zyskuje sławę femme fatale. Choć otoczona wzgardą, nie zważa na opinię, i śmiało walczy o to, na czym jej naprawdę zależy ? o dobro swoich dzieci. Kapitan Cole Amherst, który ma wyjaśnić zagadkę śmierci lorda Mercera, wkrótce przekonuje się, że plotki niewiele mają wspólnego z rzeczywistością.

angela2046 | 2014-11-17

Dwie osoby z bagażem doświadczeń.

Ona, wdowa z dwójką dzieci, oskarżona o zamordowanie męża i liczne romanse.

On kapitan, wdowiec, który oskarża się o śmierć żony i dziecka. Inteligentny, wykształcony.

Pewnego dnia wezwany przez wuja, który chce aby zamieszkał pod dachem wdowy jako guwerner jej synów i aby miał oko na to co się dzieje w jej domu. I tak oto trafia on do domu kobiety za którą nie przepada, ale da dobra dzieci postanawia ją tolerować.

Nie przewiduje, że może się ona okazać kochającą matka szukającą kogoś, kto się zaopiekuje jej rodziną a jej samej da poczucie bezpieczeństwa.

Jest w książce wątek kryminalny, niestety ja od początku wiedziałam, kto tu jest tą złą osobą. Mimo to polecam tą pozycje.

Warto przeczytać, choć dla samego Cole'a Amhersta :)

Anna Baj | 2017-02-22
justyna | 2016-08-16