A Woman Scorned

Okładka książki A Woman Scorned Liz Carlyle
Okładka książki A Woman Scorned
Liz Carlyle Wydawnictwo: Sonnet Books Cykl: Rodzina Lorimerów (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Rodzina Lorimerów (tom 1)
Sonnet Books
2001-01-23
2001-01-23
0-671-03826-5

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Jakoś nie wciągnęła mnie ta historia.

Jakoś nie wciągnęła mnie ta historia.

Dwie osoby z bagażem doświadczeń.

Ona, wdowa z dwójką dzieci, oskarżona o zamordowanie męża i liczne romanse.

On kapitan, wdowiec, który oskarża się o śmierć żony i dziecka. Inteligentny, wykształcony.

Pewnego dnia wezwany przez wuja, który chce aby zamieszkał pod dachem wdowy jako guwerner jej synów i aby miał oko na to co się dzieje w jej domu. I tak oto trafia on do domu kobiety za którą nie przepada, ale da dobra dzieci postanawia ją tolerować.

Nie przewiduje, że może się ona okazać kochającą matka szukającą kogoś, kto się zaopiekuje jej rodziną a jej samej da poczucie bezpieczeństwa.

Jest w książce wątek kryminalny, niestety ja od początku wiedziałam, kto tu jest tą złą osobą. Mimo to polecam tą pozycje.

Dwie osoby z bagażem doświadczeń.

Ona, wdowa z dwójką dzieci, oskarżona o zamordowanie męża i liczne romanse.

Warto przeczytać, choć dla samego Cole'a Amhersta :)

Warto przeczytać, choć dla samego Cole'a Amhersta :)

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne