Wilczyca

Tłumaczenie: Robert Pucek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
The Vow
83-7157-247-6
dziedziczka, wróg, miłość, bunt, rycerz, król
ilowena

Luc Louvat nie jest zachwycony pomysłem króla Williama, lecz rozkaz króla to rzecz święta. Tak więc dzielny rycerz wyrusza, by stłumić bunt jednego z saksońskich lordów. Nie przewiduje specjalnych kłopotów, trudno bowiem przypuszczać, by stary lord mógł się skutecznie przeciwstawić zaprawionym w walce normańskim bojownikom. Można sobie wyobrazić jego rozczarowanie, kiedy najpierw natrafia na zaciekły opór, a potem staje twarzą w twarz z pokonanym wrogiem, który bynajmniej nie jest starzejącym się lordem, lecz piękną dziedziczką, obdarzoną niezwykłą wolą. Louvat musi rozpocząć nową wojnę, tym razem o serce dziewczyny, które chroni twierdza silniejsza niż z kamienia.c

Karolina | 2014-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2014

nieźle się ubawiłam czytając to romansidło, historia totalnie nieprawdopodobna ona blond "walkiria" dziewica on doświadczony czarnowłosy wojownik nieeee no myślałam że pęknę- na początku wielka nienawiść potem wielka miłość heheh a no i dużo seksu co mnie zaskoczyło

ale jedno muszę przyznać autorce nie pisze nudno ma ciekawy język, wartka akcja, fabuła nie najgorsza, najbardziej zaskoczył mnie język może dlatego przeczytałam do końca- gdyby nie romantyczna tematyka to mogłaby być to całkiem niezła książka o średniowieczu

generalnie czytając nie zmęczyłam się a odpoczęłam, trzeba przyznać że autorka nie przynudza romantycznymi opisami co najwyżej zarzuca nas seksem :P

bebe11 | 2015-06-06
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

moj ukochany romans historyczny. Momentami sie śmiałam, momentami płakałam, a to najlepsza recenzja

Mary | 2014-12-22

Zdecydowanie polecam :)

Ewelynn | 2016-12-06
Przeczytana: 06 grudnia 2016

Książka bardzo przeciętna. Romanse z reguły nie są wymagającą literatura jednak wszystkie które ostatnio czytam (m.in. ten) są mdłe i bez żadnego polotu. Pomysł na książkę może i był ciekawy ale brakło realizmu akcji. Co parę stron autorka raczyła nas "opisem" sexu między bohaterami ale dla mnie one praktycznie nic nie wnosiły. Jako kobieta czytam romanse m.in. dla takich gorących opisów jednak w ty przypadku były one tak słabe i tak często że wręcz odpuszczałam sobie te fragmenty. Autorka stworzyła jakieś tam opowiadanie które jak by usunąć "opisy" sexu można by czytać dzieciom na dobranoc ponieważ brakowało tam ducha średniowiecza i trwającej wojny. Brakło realizmu tej epoki jak chędożenie z dziewkami (wtedy była to norma) czy dobrych opisów scen walki itp. Książka niby o normańskich najeźdźcach ale równie dobrze mogła by być o mnichach. Kończąc... Da się przeczytać ale nie ma co liczyć na emocje i ekscytację.

Halina | 2014-08-01
Na półkach: Przeczytane, Romans