Szum

Wydawnictwo: Twój Styl

Dialogi, wokół których oplotłem fikcyjną akcję tej powieści są autentyczne. Zawarte w książce oratorskie popisy twórców fenomenu europejskiego kina należy smakować jak szczególny witraż. Mój reżyser mówi słowami czterech reżyserów, producent wziął się z trzech producentów i tak dalej. Mam nadzieję, że książka nie zostanie potraktowana jako produkt czysto destruktywny. Przepełnia mnie bowiem wiara w to, że dzieło sztuki jest zwierciadłem, w którym widzisz nie tylko gust i talent autora, lecz przede wszystkim jego iloraz inteligencji.

luxuria | 2015-12-25
Kalayit | 2015-10-27