Uzdrowienie od kuchni

10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
uZDROWIENIE od kuchni
poradniki
ProZoe

Jest to niezwykły poradnik łączący wiedzę pochodzącą z najnowszysch badań z dziedziny dietetyki z wiedzą o tym jak uchronić się przed obecnymi chorobami cywilizacyjnymi. Autorka ma wielki dar przekazywania wiedzy w sposób prosty i przystępny dla każdego. Książka zawiera w sobie także przepisy na 4 pory roku. Wszystkie objętę są zasadą 4N: naturalne, niealergizujące, niskoglikemiczne oraz niezakwaszające. Przepiękne zdjęcia Miry Bernardes-Rusin nadają jej eleganckiego charakteru.Prawdziwe pokarmy sfotografowane tuż po przygotowaniu. Żadnych gotowych produktów z hipermarketów i foto stocków. W prostych, eleganckich aranżacjach Miry, malowane światłem, nie Photoshopem.

źródło okładki: www.prozoe.pl

ProZoe | 2016-12-27
Przeczytana: 06 grudnia 2016

Świetny poradnik dotyczący zdrowego żywienia. Bardzo ładne wydanie zarówno pod względem merytorycznym jak i graficznym. Dużo informacji związanych z nawykami żywieniowymi. Polecam każdemu, kto interesuje się tą tematyką. Posiada również dużo ciekawych przepisów, które nie tylko mogą zaskoczyć ale i zadowolić niejednego smakosza. Zdjęcia genialne prezentujące rzeczywisty wygląd opisywanych potraw.

Na półkach