Uzdrowienie od kuchni

uZDROWIENIE od kuchni
ProZoe
2016-12-01
2016-12-01
kuchnia przepisy zdrowie dieta poradnik choroby cywilizacyjne

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Świetny poradnik dotyczący zdrowego żywienia. Bardzo ładne wydanie zarówno pod względem merytorycznym jak i graficznym. Dużo informacji związanych z nawykami żywieniowymi. Polecam każdemu, kto interesuje się tą tematyką. Posiada również dużo ciekawych przepisów, które nie tylko mogą zaskoczyć ale i zadowolić niejednego smakosza. Zdjęcia genialne prezentujące rzeczywisty wygląd opisywanych potraw.