Necrosis. Przebudzenie

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna

Niewidoma mała księżniczka, której macocha jest potężną czarodziejką. Fałszywy egzorcysta, który zostaje wezwany przez Panią podziemnego światka. Wiejski chłopiec, który odkrył tajemniczą jaskinię. Owładnięty żądzą rodowej zemsty arystokrata i opętana seksualnymi obsesjami piękna złodziejka. Co ich łączy? Wskrzeszą pradawne moce, których potęga jest w stanie zniszczyć cały świat.

Czytają:

Roch Siemianowski "Opętanie"
Janusz Zadura "Następny piękny dzień"
Marcin Popczyński "Księżniczka i wiedźma"
Tomasz Sobczak "Krew, śmierć i świt"
Katarzyna Zielińska "Czerwona mgła"

źródło opisu: www.audiobookiba.pl

źródło okładki: www.audiobookiba.pl

emilia-milkaslonce | 2016-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2016

Dlaczego tylko jeden tom. Ja chce więcej. Choć raz dobro nie ma tak łatwo w walce ze złem. książka pochłonęła mnie całkowicie. Mroczna, zła a jednocześnie świetna polecam wszystkie opowiadania oprócz czerwonej mgły bo widać brak znajomości kobiecej psychiki ale poza tym wspaniałe.

Bogdan Brykman | 2016-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2016

Świetny zbiór opowiadań. Każde ma coś w sobie i niby jest opowieścią nie połączoną jedna z drugą lecz łączy je jedno magia.

kserkses | 2016-12-07
Przeczytana: 05 grudnia 2016

No jak to zbiór opowiadań :) ma lepsze i gorsze opowiadania kwestia gustu, chociaż powiem szczerze, że w tym konkretnym przypadku brak mi czynników jeżących włoski na karku, natomiast mam przesyt lubieżności i wulgaryzmów.
Na 6 :D książka ale w skali do 10 :P

Kanonis | 2017-11-13
Przeczytana: 2014 rok

Każde opowiadanie wciąga coraz bardziej. Człowiek czyta i chce więcej i więcej. Niestety kontynuacji cały czas nie widać.

Vachu | 2017-04-16

Mega fajne i wciągające historie. Brzmią jak prolog przed większą sagą, kto wie :)

Alip | 2016-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2016

Choć pierwszy rozdział średnio mnie zachęcił do dalszej lektury, to reszta była świetnie wciągnęła mnie ;)
Polecam

Józef Ka | 2016-11-22
Przeczytana: 19 listopada 2016

Wow. Jedna z najszybciej przeczytanych przeze mnie książek. Zazwyczaj się delektuję, nie spieszę. Tutaj natomiast poszło jak z płatka. Mam tylko nadzieję, że powstaną kiedyś kolejne tomy. Po przeczytaniu pierwszej historii szukałem gorączkowo kolejnych rozdziałów, a tu niestety ;)

Mateusz Głowiński | 2017-06-13

Moje ulubione Short Stories