Necrosis. Przebudzenie

Okładka książki Necrosis. Przebudzenie Jacek Piekara
Okładka książki Necrosis. Przebudzenie
Jacek Piekara Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna Cykl: Necrosis (tom 1) fantasy, science fiction
Necrosis (tom 1)
Biblioteka Akustyczna
2016-11-02
2016-11-02

Okładka książki Demony Eugeniusz Dębski, Jarosław Grzędowicz, Maciej Jurewicz, Jacek Komuda, Maja Lidia Kossakowska, Jacek Piekara, Andrzej Pilipiuk, Paweł Siedlar, Eva Snihur, Rafał A. Ziemkiewicz
Demony Eugeniusz Dębski, J...
Okładka książki Tempus Fugit, t.2 Sebastian Imielski, Tomasz Kaczmarek, Tomasz Kołodziejczak, Maja Lidia Kossakowska, Katarzyna Kruszewska, Eva Mroczek, Romuald Pawlak, Andrzej Pilipiuk
Tempus Fugit, t.2 Sebastian Imielski,...
Okładka książki Księga smoków Ewa Białołęcka, Anna Brzezińska, Maciej Guzek, Tomasz Kołodziejczak, Maja Lidia Kossakowska, Marcin Mortka, Jacek Piekara, Krzysztof Piskorski, Michał Studniarek, Iwona Surmik, Izabela Szolc, Wit Szostak
Księga smoków Ewa Białołęcka, Ann...
Okładka książki Bajki dla dorosłych Ewa Białołęcka, Eugeniusz Dębski, Rafał Dębski, Jarosław Grzędowicz, Anna Kańtoch, Jacek Komuda, Maja Lidia Kossakowska, Magdalena Kozak, Tomasz Pacyński, Andrzej Pilipiuk, Wojciech Świdziniewski, Robert J. Szmidt
Bajki dla doro... Ewa Białołęcka, Eug...

…lubię wszystko gdzie pojawiają się wiedźmy :)
Książkę czyta się świetnie , lekko , bardzo mi sie podobała i z przyjemnością sięgnę po kolejna część:)

…lubię wszystko gdzie pojawiają się wiedźmy :)

no świetnie to by mogło dalej się rozinąć... szkoda że nie ma ciągu dalszego

no świetnie to by mogło dalej się rozinąć... szkoda że nie ma ciągu dalszego

Wydawało się, że problem rozwiązany. Przecież zebrali się najpotężniejsi magowie, najmądrzejsi. Podjęli decyzję i wyrugowali całe zło. Całe? Na pewno? To co się teraz budzi? I to z taki zapałem. I dlaczego? Powstaje w różnych częściach kraju, wykorzystując ludzkie słabości. Nabiera siły, staje się coraz bardziej bezwzględne i zdeterminowane by odzyskać dawne włości, ponownie zawładnąć ludzkimi sercami i umysłami. Kto wygra? Czy czarownice z białego zakonu będą w stanie stawić czoła złu? O tym czytelnik dowie się w kolejnej części. Miejmy nadzieję. A tymczasem lektura zacna, wciągająca, chociaż początkowo żal było się rozstawać z niektórymi bohaterami. Lecz przecież wrócą. A przynajmniej tak się pocieszam. Wersja audio poprawna, a czasami nawet bardziej niż poprawna. W zależności od tego, kto czyta, ponieważ lektorów jest kilku. Polecam.

Typowy Jacek Piekara - akcja rozwija się świetnie, czytelnik czeka na to co będzie dalej i... zakończenie takie sobie. Mimo tego i tak świetna.

TO jest jedna z najmocniejszych powieści Pana Piekary. Zła, kusząca, piękna czarownica wychodząca z obrazu, krew cieknąca z ciała podwieszonego pod sufitem piwnicy.
Książka kilka razy wylądowała w zamrażalniku zanim skończyłam ją czytać. Kiedy będzie drugi tom? Zło się przebudziło i teraz czekam co z tego dalej wyniknie!

Pierwszy raz przeczytałem zaraz po premierze, teraz sobie przypominam.

Czyta się ekspresowo, opowiadania trochę nierówne, jedno jest wg. mnie dość słabe. Mimo wszystko uważam, że to kawałek dobrej literatury fantasy, niestety mimo zapewnień autora o drugim tomie, nie doczekaliśmy się go przez kilka ładnych lat.

Pierwszy raz przeczytałem zaraz po premierze, teraz sobie przypominam.

Bardzo długo przymierzałam się do tej książki - wciąż znajdywałam coś, co chciał być przeczytane wcześniej.
A to całkiem dobra książka - to zbiór opowiadań, a w tej formie Autor jest niezły. Ta pozycja nie dorównuje serii o Mordimerze, ale czyta się ją przyjemnie.

Aż chce się przeczytać co będzie w kolejnej części.
Dobre wprowadzenie do dłuższej przygody. Pierwsza książka, którą czytam gdzie jest poruszony temat "ożywania". Ciekawi mnie co będzie w kolejnych częściach.

Aż chce się przeczytać co będzie w kolejnej części.

Zaskakująco dobry kawałek fantastyki. Pięć luźno powiązanych ze sobą opowiadań stanowi świetny prolog i bazę do późniejszego związania ciekawie zapowiadającej się fabuły. Jak wiemy jednak, do kontynuacji nigdy nie doszło, wielka szkoda, bo te zróżnicowane krótkie teksty, osadzone w ciekawym uniwersum prawie przekonały mnie z powrotem do czytania Piekary.

Szkoda że nie ma kontynuacji, ale to norma u pana Piekary.

Szkoda że nie ma kontynuacji, ale to norma u pana Piekary.

• Fabryka Słów

Jacek Piekara Necrosis. Przebudzenie Zobacz więcej