Zgłosuj na książki roku 2017

Mój obrońca

Wydawnictwo: Amber
The Protector
ew_cia

Czy w jego cudownych ramionach poczujesz się naprawdę bezpieczna? Ludzie myślą, że znają Camille Logan: to słynna top modelka i rozpieszczona córeczka bogatego tatusia. Ale Camille jest zdecydowana żyć na własnych zasadach. Popełniała błędy, ale z uporem szła naprzód, wyrwała się z nałogu i wróciła na szczyt. Teraz, kiedy z takim trudem wywalczyła sobie niezależność i szczęście, jej życiu...

Czy w jego cudownych ramionach poczujesz się naprawdę bezpieczna?
Ludzie myślą, że znają Camille Logan: to słynna top modelka i rozpieszczona córeczka bogatego tatusia. Ale Camille jest zdecydowana żyć na własnych zasadach. Popełniała błędy, ale z uporem szła naprzód, wyrwała się z nałogu i wróciła na szczyt. Teraz, kiedy z takim trudem wywalczyła sobie niezależność i szczęście, jej życiu grozi niebezpieczeństwo - przez interesy jej bezwzględnego ojca. Uwięziona pomiędzy żalem a strachem przygotowuje się, by stawić czoła temu, co zamierza zrobić jej ojciec, aby ją chronić. Lecz nic nie przygotowuje jej na ekskomandosa, byłego snajpera sił specjalnych, który wdziera się w jej życie.
Jack Sharp tkwi we własnym piekle. Kiedyś zawiódł w czasie służby i konsekwencje były niszczycielskie – dla jego życia osobistego i zawodowego. Poprzysiągł sobie, że więcej do tego nie dopuści. Przyjęcie posady bodyguarda Camille Logan to nienajlepszy sposób na oderwanie się od swoich demonów. Jake i kobiety to mieszanka wybuchowa, ale ochrona dziedziczki wielkiej fortuny wydaje się mniejszym złem. Lecz Jake wkrótce odkrywa, że Camille nie jest kobietą, jaką jest na pokaz, a jego obowiązek chronienia jej może przerodzić się w coś więcej niż świetnie płatna praca. Niezależnie od tego, jak bardzo by się przed tym bronił. Jake potrzebuje rozgrzeszenia. A teraz potrzebuje Camille. Lecz wie, że nie może mieć jednego i drugiego...

źródło opisu: Wydawnictwo Amber

źródło okładki: Wydawnictwo Amber

Kasiek | 2016-12-11
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 06 grudnia 2016

Do tej książki miałam sceptyczne nastawienie. Po dość udanej serii autorki "Ten mężczyzna" i niestety marnej serii "Ta noc" nie wiedziałam czego się spodziewać. No ale skoro to odrębna pozycja, a nie kolejny cykl, postanowiłam dać jej szansę. Niestety nie porwała mnie. Mało, że jest przewidywalna, to jeszcze niewiele się w niej dzieje, przynajmniej w pierwszej połowie. Początek się dłuży. Ani w nim akcji, ani emocji. Potem akcja nabiera tempa, jednak nie są to jakieś spektakularne wydarzenia. Wszystko gdzieś już było, wszystkiego można się domyślić.
Autorka połączyła wątek miłosny z sensacyjnym. Co do tego pierwszego, to nie jest on zbyt oryginalny, wręcz rozwój wydarzeń jest oczywisty na każdym kroku, a co do drugiego, to jest on dość płytki.
Książka, którą można przeczytać przy nadmiarze wolnego czasu (jeśli ktoś takim dysponuje), jednak nie czytając jej niewiele się traci.

WampirkaJustynka | 2016-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2016

Niepotrzebnie dałam się skusić okładce i ciekawemu opisowi. Książka okazała się rozczarowaniem. Nudna akcja, w której nic ciekawego się nie dzieje. Nie polubiłam bohaterów: Camillle i Jake. Jak dla mnie to słaba podróba filmu "Bodyguard". Nie polecam. Ta książka to zwykła strata czasu.

magpie101 | 2016-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2016

Przez pierwsze 40% ksiazki doslownie nic sie nie dzialo. Ona piekna kobieta, ktora ma bajecznie bogatego i bezwzglednego ojca i wlasnie przez niego ktos jej grozi i ojciec wynajmuje dla niej ochroniarza. Jest to byly snajper sil specjalnych, ktory od 4 lat pracuje jako ochroniarz, w jego zyciu wydarzylo sie cos co sprawilo, ze jest on bezwzgledny i niemily dla kobiet.
Ona ma 25 lat, on 35 i od pierwszego spojrzenia nie moga oderwac od siebie oczu, jednak on wie, ze nie moze zadawac sie z klientkami, a ona broni sie przed dupkowatym ponurakiem. I tak jest przez prawie polowe ksiazki, chca siebie wzajemnie ale sie bronia przed tym pozadaniem, do tego on ma tajemnice i jej ojciec rowniez ale niczego sie nie dowiadujemy. Ona prowadzi codzienne zycie czyli sesje zdjeciowe, wyjscie do kawiarni, spotkania z przyjaciolmi, a on chodzi za nia i jej pilnuje, nudy.
Pozniej nagle po wspolnie spedzonej nocy wybucha miedzy nimi milosc i ona po kilku godzinach juz jest jego, za szybko i na sile...

dkwiatkowska26 | 2016-11-29

Dlaczego, no dlaczego ?! Kurcze, czytałam poprzednie książki tej Autorki i byłam zachwycona tymi seriami, a biorąc się za czytanie tej książki byłam przekonana, że po raz kolejny mam do czynienia z taką serią.. ale jakie było moje zdziwienie, jak skończyłam czytać i uświadomiłam sobie, że to koniec. nic więcej nie czeka. nic.
I właśnie dlatego daje 1 gwiazdkę mniej. No ale przejdźmy do treści.
A więc super ! Cała fabuła wciągająca, wszystko trzyma się przysłowiowej kupy, wszystko tak jak być powinno.
Motyw prywatnego ochroniarza to dla mnie coś nowego, więc może dlatego tak się zachwyciłam :)

Ale, żeby nie było za słodko muszę przyznać, że książka mimo, że świetna, to za dużo jest w niej naciapane wszystkiego. Z tej jednej książki można by stworzyć spokojnie całą serię. :)

Autostradą do piekła? A może jednak do nieba?

Piekło... wywołuje strach i paniczny lęk... Dla nich jest codziennością.
Niebo... coś mitycznego, nieosiągalnego i nieuchwytnego... Ale czy na pewno?

Kiedy zobaczyłam zapowiedź kolejnej książki Jodi Ellen Malpas miałam mieszane uczucia. Z jednej strony szczerzyłam się jak głupia ( jestem pewna że nadwyrężyłam sobie przy tym mięśnie twarzy ). Jej ,,dzieci" zazwyczaj zapewniają miłą i odprężającą rozrywkę.
Jednak aż za dobrze pamiętam momenty, gdy od nadmiernego przewracania oczami bolały mnie całe skronie. Przesadna uległość głównych bohaterek oraz SAMCZOŚĆ panów mogły irytować.
Moja druga - mroczna strona z góry była jednak skazana na porażkę.
Dwie pary moich oczu nie mogły przejść obojętnie, obok tak pięknej i apetycznej okładki. To byłaby zbrodnia. Zupełnie tak jakbym minęła tabliczkę czekolady...

,,Mój obrońca" opowiada historię zupełnie różnych osobowości... Na pozór...
Camille jest modelką, a jako córeczka bogatego tatusia,...

werka777 | 2016-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2016

Jake Sharp, były żołnierz, otrzymuje wyzwanie, któremu niełatwo będzie sprostać. Potrzebując pracy, z nienaganną opinią zdobywa stanowisko osobistego ochroniarza córki słynnego biznesmena, który po ostatnich pogróżkach obawia się o życie ukochanego dziecka. Jake wie, że będzie musiał dać z siebie wszystko. Nie ma jednak pojęcia o tym, że pewne zatajone sekrety mogą stać się niebezpieczne także dla niego. Nie przewidział także faktu, że Camille jest piękną kobietą. Tak atrakcyjną, że nawet z jego opanowaniem trudno będzie mu się powstrzymać.

Camille Logan ma na pozór wszystko, ułatwiony start w karierze, pieniądze i urodę. Z drugiej strony ma na swoim koncie także narkotykowy odwyk, nieudany, toksyczny związek i nadopiekuńczego ojca, który w tym momencie zdaje się nie przesadzać. Teraz będzie miała także swojego prywatnego ochroniarza, którego za wszelką cenę zapragnie odstraszyć. Szybko jednak zrozumie, że tylko w jego ramionach może czuć się bezpieczna.

Czy przesyłane do domu...

książek: 2076
bookish | 2017-03-06
Przeczytana: 06 marca 2017

nadopiekuńczy bogaty tatuś, który narozrabiał i teraz jego córce grozi niebezpieczeństwo.
główna bohaterka, piękna, sławna i bogata, która pragnie spokoju i normalności.
i on, główny bohater, jej ochroniarz, wynajęty przez jej ojca by ją chronić, a później przez nią, by ją kochać.

Pistacia_Vera | 2016-12-13
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 13 grudnia 2016

ona piękna, bogata i zagrożona. on po przejściach ale silny i zdeterminowany żeby zapewnić jej bezpieczeństwo. wygląda na to, że nie będą się lubić. ani ona nie chce go w pobliżu, ani on nie chce tej pracy... do czasu.

Pośredniczka | 2017-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2017

Jodi Ellen Malpas bez wątpienia potrafi napisać dobry romans, który mimo schematycznej fabuły, niesamowicie wciąga. „Mój obrońca” nie jest książką, która chwyta za serce, nie będziesz o niej długo myśleć po przeczytaniu, jest za to wspaniałym, niezobowiązującym czasoumilaczem, który zapewni odrobinę przyjemnego odprężenia w zimowe wieczory.

Całość na: http://www.posredniczkaa.pl/2017/01/jodi-ellen-malpas-moj-obronca.html

Find_Your_Destiny | 2016-11-25

Rozkoszowałam się wszystkim, co przeczytałam od Jodi Ellen Malpas, lecz jej nowa książka "Mój obrońca" była tą, która od razu przypadła mi do gustu. Nie ma nic bardziej seksownego niż mężczyzna chroniący swoją kobietę, zwłaszcza jeśli jest on jej ochroniarzem.Jak zawsze, pismo było fantastyczne i od pierwszych stron byłam urzeczona historią Cami i Jake’a.

Kiedy życie Cami jest zagrożone z powodu działalności jej ojca, zostaje oddana pod ochronę Jake'a. Cami nie widzi potrzeby ochroniarza i nadal żyje swoim życiem tak, jakby nic się nie zmieniło, ale Jake wykonuje swoją pracę bardzo poważnie i jest zdecydowany utrzymać Cami bezpieczną. Wkrótce sprawy między nimi zaczynają się rozgrzewać, a rzeczy stają się bardziej osobiste niż profesjonalne, ponieważ nie są w stanie walczyć z rosnącym pożądaniem, które czują wobec siebie.

Bardzo spodobali mi się zarówno Jake, jak i Cami. Chemia i napięcie seksualne między nimi było poza skalą! Byłam bardzo ciekawa i nie mogłam się doczekać, aby...