Mój obrońca

Wydawnictwo: Amber
The Protector
ew_cia

Czy w jego cudownych ramionach poczujesz się naprawdę bezpieczna? Ludzie myślą, że znają Camille Logan: to słynna top modelka i rozpieszczona córeczka bogatego tatusia. Ale Camille jest zdecydowana żyć na własnych zasadach. Popełniała błędy, ale z uporem szła naprzód, wyrwała się z nałogu i wróciła na szczyt. Teraz, kiedy z takim trudem wywalczyła sobie niezależność i szczęście, jej życiu...

Czy w jego cudownych ramionach poczujesz się naprawdę bezpieczna?
Ludzie myślą, że znają Camille Logan: to słynna top modelka i rozpieszczona córeczka bogatego tatusia. Ale Camille jest zdecydowana żyć na własnych zasadach. Popełniała błędy, ale z uporem szła naprzód, wyrwała się z nałogu i wróciła na szczyt. Teraz, kiedy z takim trudem wywalczyła sobie niezależność i szczęście, jej życiu grozi niebezpieczeństwo - przez interesy jej bezwzględnego ojca. Uwięziona pomiędzy żalem a strachem przygotowuje się, by stawić czoła temu, co zamierza zrobić jej ojciec, aby ją chronić. Lecz nic nie przygotowuje jej na ekskomandosa, byłego snajpera sił specjalnych, który wdziera się w jej życie.
Jack Sharp tkwi we własnym piekle. Kiedyś zawiódł w czasie służby i konsekwencje były niszczycielskie – dla jego życia osobistego i zawodowego. Poprzysiągł sobie, że więcej do tego nie dopuści. Przyjęcie posady bodyguarda Camille Logan to nienajlepszy sposób na oderwanie się od swoich demonów. Jake i kobiety to mieszanka wybuchowa, ale ochrona dziedziczki wielkiej fortuny wydaje się mniejszym złem. Lecz Jake wkrótce odkrywa, że Camille nie jest kobietą, jaką jest na pokaz, a jego obowiązek chronienia jej może przerodzić się w coś więcej niż świetnie płatna praca. Niezależnie od tego, jak bardzo by się przed tym bronił. Jake potrzebuje rozgrzeszenia. A teraz potrzebuje Camille. Lecz wie, że nie może mieć jednego i drugiego...

źródło opisu: Wydawnictwo Amber

źródło okładki: Wydawnictwo Amber

Kasiek | 2016-12-11
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 06 grudnia 2016

Do tej książki miałam sceptyczne nastawienie. Po dość udanej serii autorki "Ten mężczyzna" i niestety marnej serii "Ta noc" nie wiedziałam czego się spodziewać. No ale skoro to odrębna pozycja, a nie kolejny cykl, postanowiłam dać jej szansę. Niestety nie porwała mnie. Mało, że jest przewidywalna, to jeszcze niewiele się w niej dzieje, przynajmniej w pierwszej połowie. Początek się dłuży. Ani w nim akcji, ani emocji. Potem akcja nabiera tempa, jednak nie są to jakieś spektakularne wydarzenia. Wszystko gdzieś już było, wszystkiego można się domyślić.
Autorka połączyła wątek miłosny z sensacyjnym. Co do tego pierwszego, to nie jest on zbyt oryginalny, wręcz rozwój wydarzeń jest oczywisty na każdym kroku, a co do drugiego, to jest on dość płytki.
Książka, którą można przeczytać przy nadmiarze wolnego czasu (jeśli ktoś takim dysponuje), jednak nie czytając jej niewiele się traci.

WampirkaJustynka | 2016-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2016

Niepotrzebnie dałam się skusić okładce i ciekawemu opisowi. Książka okazała się rozczarowaniem. Nudna akcja, w której nic ciekawego się nie dzieje. Nie polubiłam bohaterów: Camillle i Jake. Jak dla mnie to słaba podróba filmu "Bodyguard". Nie polecam. Ta książka to zwykła strata czasu.

magpie101 | 2016-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2016

Przez pierwsze 40% ksiazki doslownie nic sie nie dzialo. Ona piekna kobieta, ktora ma bajecznie bogatego i bezwzglednego ojca i wlasnie przez niego ktos jej grozi i ojciec wynajmuje dla niej ochroniarza. Jest to byly snajper sil specjalnych, ktory od 4 lat pracuje jako ochroniarz, w jego zyciu wydarzylo sie cos co sprawilo, ze jest on bezwzgledny i niemily dla kobiet.
Ona ma 25 lat, on 35 i od pierwszego spojrzenia nie moga oderwac od siebie oczu, jednak on wie, ze nie moze zadawac sie z klientkami, a ona broni sie przed dupkowatym ponurakiem. I tak jest przez prawie polowe ksiazki, chca siebie wzajemnie ale sie bronia przed tym pozadaniem, do tego on ma tajemnice i jej ojciec rowniez ale niczego sie nie dowiadujemy. Ona prowadzi codzienne zycie czyli sesje zdjeciowe, wyjscie do kawiarni, spotkania z przyjaciolmi, a on chodzi za nia i jej pilnuje, nudy.
Pozniej nagle po wspolnie spedzonej nocy wybucha miedzy nimi milosc i ona po kilku godzinach juz jest jego, za szybko i na sile...

dkwiatkowska26 | 2016-11-29

Dlaczego, no dlaczego ?! Kurcze, czytałam poprzednie książki tej Autorki i byłam zachwycona tymi seriami, a biorąc się za czytanie tej książki byłam przekonana, że po raz kolejny mam do czynienia z taką serią.. ale jakie było moje zdziwienie, jak skończyłam czytać i uświadomiłam sobie, że to koniec. nic więcej nie czeka. nic.
I właśnie dlatego daje 1 gwiazdkę mniej. No ale przejdźmy do treści.
A więc super ! Cała fabuła wciągająca, wszystko trzyma się przysłowiowej kupy, wszystko tak jak być powinno.
Motyw prywatnego ochroniarza to dla mnie coś nowego, więc może dlatego tak się zachwyciłam :)

Ale, żeby nie było za słodko muszę przyznać, że książka mimo, że świetna, to za dużo jest w niej naciapane wszystkiego. Z tej jednej książki można by stworzyć spokojnie całą serię. :)

Autostradą do piekła? A może jednak do nieba?

Piekło... wywołuje strach i paniczny lęk... Dla nich jest codziennością.
Niebo... coś mitycznego, nieosiągalnego i nieuchwytnego... Ale czy na pewno?

Kiedy zobaczyłam zapowiedź kolejnej książki Jodi Ellen Malpas miałam mieszane uczucia. Z jednej strony szczerzyłam się jak głupia ( jestem pewna że nadwyrężyłam sobie przy tym mięśnie twarzy ). Jej ,,dzieci" zazwyczaj zapewniają miłą i odprężającą rozrywkę.
Jednak aż za dobrze pamiętam momenty, gdy od nadmiernego przewracania oczami bolały mnie całe skronie. Przesadna uległość głównych bohaterek oraz SAMCZOŚĆ panów mogły irytować.
Moja druga - mroczna strona z góry była jednak skazana na porażkę.
Dwie pary moich oczu nie mogły przejść obojętnie, obok tak pięknej i apetycznej okładki. To byłaby zbrodnia. Zupełnie tak jakbym minęła tabliczkę czekolady...

,,Mój obrońca" opowiada historię zupełnie różnych osobowości... Na pozór...
Camille jest modelką, a jako córeczka bogatego tatusia,...

werka777 | 2016-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2016

Jake Sharp, były żołnierz, otrzymuje wyzwanie, któremu niełatwo będzie sprostać. Potrzebując pracy, z nienaganną opinią zdobywa stanowisko osobistego ochroniarza córki słynnego biznesmena, który po ostatnich pogróżkach obawia się o życie ukochanego dziecka. Jake wie, że będzie musiał dać z siebie wszystko. Nie ma jednak pojęcia o tym, że pewne zatajone sekrety mogą stać się niebezpieczne także dla niego. Nie przewidział także faktu, że Camille jest piękną kobietą. Tak atrakcyjną, że nawet z jego opanowaniem trudno będzie mu się powstrzymać.

Camille Logan ma na pozór wszystko, ułatwiony start w karierze, pieniądze i urodę. Z drugiej strony ma na swoim koncie także narkotykowy odwyk, nieudany, toksyczny związek i nadopiekuńczego ojca, który w tym momencie zdaje się nie przesadzać. Teraz będzie miała także swojego prywatnego ochroniarza, którego za wszelką cenę zapragnie odstraszyć. Szybko jednak zrozumie, że tylko w jego ramionach może czuć się bezpieczna.

Czy przesyłane do domu...

książek: 2081
bookish | 2017-03-06
Przeczytana: 06 marca 2017

nadopiekuńczy bogaty tatuś, który narozrabiał i teraz jego córce grozi niebezpieczeństwo.
główna bohaterka, piękna, sławna i bogata, która pragnie spokoju i normalności.
i on, główny bohater, jej ochroniarz, wynajęty przez jej ojca by ją chronić, a później przez nią, by ją kochać.

Pistacia_Vera | 2016-12-13
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 13 grudnia 2016

ona piękna, bogata i zagrożona. on po przejściach ale silny i zdeterminowany żeby zapewnić jej bezpieczeństwo. wygląda na to, że nie będą się lubić. ani ona nie chce go w pobliżu, ani on nie chce tej pracy... do czasu.

SickSense | 2018-03-16
Przeczytana: 16 marca 2018

Książka zupełnie mnie nie zaskoczyła. Otrzymałam to czego się spodziewałam. Po dobrym początku niestety przyszedł moment rozczarowania. Autorka znowu postawiła na banalne dialogi i bohaterów. Niby historia inna, ale nadal bardzo podobna do pozostałych, napisanych przez Jodi Ellen Malpas. Zakończenie trochę ratuje ogólne wrażenie, ale nie na tyle bym mogła tę książkę ocenić wyżej.

Pośredniczka | 2017-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2017

Jodi Ellen Malpas bez wątpienia potrafi napisać dobry romans, który mimo schematycznej fabuły, niesamowicie wciąga. „Mój obrońca” nie jest książką, która chwyta za serce, nie będziesz o niej długo myśleć po przeczytaniu, jest za to wspaniałym, niezobowiązującym czasoumilaczem, który zapewni odrobinę przyjemnego odprężenia w zimowe wieczory.

Całość na: http://www.posredniczkaa.pl/2017/01/jodi-ellen-malpas-moj-obronca.html