For You

Okładka książki For You Jodi Ellen Malpas
Okładka książki For You
Jodi Ellen Malpas Wydawnictwo: Jodi Ellen Malpas Ltd literatura obyczajowa, romans
Jodi Ellen Malpas Ltd
2023-04-25
2023-04-25
9781957597416
romans dylematy miłość przyjaźń cierpienie strata emocje trudne relacje

•𝑭𝑶𝑹 𝒀𝑶𝑼 isn't a romance, it's a love story•

~Życie bywa nieprzewidywalne, a co gorsze - potrafi wyrwać ci szczęście w przeciągu krótkiej chwili.

Dwa lata temu, 𝑳𝒐 𝒊 𝑩𝒊𝒍𝒍𝒚 𝑯𝒂𝒓𝒑𝒆𝒓𝒐𝒘𝒊𝒆 powiedzieli sobie 𝐭𝐚𝐤. Zakochani, szczęśliwi, pełni planów na przyszłość, którą mieli wspólnie spędzić. Ich podróż poślubna zmieniła się w koszmar, kiedy tuż przed wylotem, Billy doznał silnego ataku bólu. Ani on, ani Lo nie wiedzieli jeszcze, że ich życie już nigdy nie będzie takie, jak wcześniej. Postawiona przez lekarzy diagnoza była druzgocąca - guz w okolicy kręgosłupa. Zbyt duży, by móc go w całości usunąć. Doraźne leczenie i chemia nie przynosiły efektów, a koszty specjalistycznego leczenia za granicą, były ponad finansowe możliwości Harperów.

Od dwóch lat ona walczy o niego, ale on coraz mniej walczy o siebie. Billy stał się cieniem mężczyzny, jakim był kiedyś, a dla Lo każdy dzień to bezsilność i wylewane w ukryciu łzy. Bo patrzenie, jak ukochana osoba gaśnie w oczach, jest niczym wbijany prosto w serce nóż.

▪︎ Czterdziestodwuletni 𝑳𝒖𝒌𝒆 𝑾𝒊𝒍𝒍𝒊𝒂𝒎𝒔𝒐𝒏 był właścicielem znakomicie prosperującej firmy ds. zabezpieczeń. Miał dorosłą córkę, piękny dom i prowadził życie typowego kawalera. Kiedy pod jego samochód, omal nie wpada kobieta, Luke dostrzega jedno - smutek, taki jakiego w ludzkich oczach jeszcze nigdy nie widział.

𝑭𝑶𝑹 𝒀𝑶𝑼 to opowieść o wyniszczającym poczuciu winy, poświęceniu, nadziei.

●JEM napisała wiele książek, ale ta dotyka czytelnika najmocniej. Pełna bólu, bezsilności, bezwarunkowej miłości. Bohaterowie są ludzcy, a ich historia równie dobrze mogłaby być rzeczywistością, a nie jedynie literacką fikcją. Proszę, nie szufladkujcie tej historii w kategorii romansu z trójkątem miłosnym, bo ona nie zasługuje na tak niesprawiedliwy osąd. Luke nie jest typowym samcem alfa z których słynie literatura kobieca. Cierpliwy, wyrozumiały. To mężczyzna, który niczego nie oczekuje. Ale jest. Bo czasem bycie wystarcza.

|Nigdy nie będę miłością jej życia| ~ 𝐿𝑢𝑘𝑒 𝑊𝑖𝑙𝑙𝑖𝑎𝑚𝑠𝑜𝑛

•𝑭𝑶𝑹 𝒀𝑶𝑼 isn't a romance, it's a love story•

Mamy połowę czerwca, a już wiem, że ta książka jest moim numerem 1 tego roku. Nic już nie zdoła jej przebić. Historia pełna wszystkich możliwych emocji, które czuje się w całym ciele, a które nagromadzone nie krępują się wypłynąć na powierzchnię. Lawiną łez.
Książkę poleciła mi niezawodna @booksbymags. I z tego miejsca jestem (ponownie) wdzięczna, że mogłam poznać te historię. Nigdy nie zapomnę tej książki i jej bohaterów. Kochana, jak coś polecasz, to jest to sztos!

• Po angielsku