Etapas Plus Nivel A2.1

Wydawnictwo: Nowela
popularnonaukowa
youstyna

Etapas Plus A2 podręcznik to kurs języka hiszpańskiego odpowiadający poziomowi A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego oraz Instytutu Cervantesa i jest przeznaczony zarówno dla młodych jak i dla dorosłych. Etapas Plus A2 składa się z: • podręcznika, • zeszytu ćwiczeń, • podsumowanie lingwistyczno-gramatycznego, • CD-audio. Kurs jest przewidziany do realizacji w szkołach...

Etapas Plus A2 składa się z:
• podręcznika,
• zeszytu ćwiczeń,
• podsumowanie lingwistyczno-gramatycznego,
• CD-audio.

Kurs jest przewidziany do realizacji w szkołach w wymiarze od 30 do 60 godzin lekcyjnych. Struktura podręcznika pozwala rozwijać kompetencje językowe ucznia, a dodatkowe ćwiczenia i materiały uzupełniające pozwalają podtrzymać stały kontakt ucznia z językiem.

źródło opisu: https://pzwl.pl/Etapas-Plus-A2-Podrecznik-CD,5037520,p.html

źródło okładki: https://pzwl.pl/Etapas-Plus-A2-Podrecznik-CD,5037520,p.html