The Player

The Player
9781942832041
angielski
ew_cia

Baseball is his life. So when Easton Wylder is injured in a possible season, ending dirty play, the team calls in the renowned physical therapist, Doc Dalton to speed up the healing process. But Doc’s not who greets him for a rub down to warm his muscles up before his physical therapy. It’s his daughter, Scout Dalton. Feisty. Athletic. Defiant. Goddamn gorgeous. Scout’s out to prove a...

Scout’s out to prove a female can more than handle the pressure of running the physical training regimen of a MLB team. And that proof comes in the form of getting Easton back on the field. But getting Easton healthy means being hands on.

She wants him. But she can’t have him. She’s his physical therapist. She’s under the team’s contract. She has to remain neutral – not in bed with him.

But when sparks fly and chemistry ignites, someone’s bound to get burned.

źródło opisu: kbromberg.com

źródło okładki: kbromberg.com

mclena | 2017-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2017

Brak oceny.

Przeczytałam 1/4 i nie znalazłam w tej książce nic co by mnie było w stanie skłonić aby cztać dalej. Nudy. Szkoda czasu.

itysiek_reads | 2018-07-18
Przeczytana: 17 lipca 2018

K. Bromberg jest nie tylko pisarką, ale i doskonale zorganizowaną panią domu, żoną i mamą. Jej powieści zostały bardzo ciepło przyjęte i wysoko ocenione przez „New York Timesa”, „USA Today”, a przede wszystkim przez niezliczone rzesze czytelniczek. Mieszka wraz z mężem i trójką dzieci w południowej Kalifornii. Czyta, pisze, a w wolnych chwilach trenuje na bieżni [opis pochodzi z okładki].

Easton Wylder jest sławnym i zdolnym baseballistą, przed którym rozpościera się niesamowita kariera. Jednak nieczyste zagranie przeciwnika wyklucza go z gry i pozostawia z poważną kontuzją. Na pomoc przychodzi córka słynnego wśród sportowców doktora Daltona, fizjoterapeutka Scout, jednak Easton nie za bardzo wierzy w jej umiejętności. Scout musi się sporo namęczyć, żeby udowodnić mu, że ma doświadczenie i jest w tym dobra. Nic dziwnego, że w trakcie rehabilitacji dwójka młodych ludzi zbliża się do siebie, nie tylko fizycznie. Nawzajem odkrywają piękne i mroczne strony swoich dusz, dzięki czemu...

Piłka w powietrzu!
Najwyższy czas aby zdobyć i zaliczyć wszystkie bazy!

Oglądaliście kiedyś mecz na żywo? Siedząc na trybunach? Czuliście tę niesamowitą energię, podniecenie oraz oczekiwanie na zwycięstwo ulubionego zespołu? Pociły Wam się ręce a serca drżały kiedy na boisku działo się coś nieoczekiwanego? Mieliście wrażenie, że w powietrzu nie ma tlenu? Czy przez Wasze żyły niczym przez najszybszy tor wyścigowy przepływała adrenalina? Czy oczy bolały od ciągłego, nieustanego wpatrywania się w boisko, aby nie przegapić ani chwili tego niezwykłego wydarzenia? Czy po wyjściu ze stadionu odczuwaliście ogromną pustkę i chęć natychmiastowego powrotu?
Zastanawiacie się pewnie dlaczego o to pytam.. Otóż okazuje się że nie trzeba wcale wybierać się na stadion aby doświadczyć tego wszystkiego i jeszcze więcej. Wystarczy sięgnąć po najnowszą książkę K. Bromberg ,,The Player" Dzięki niej poczujecie się żywi!

Easton Wylder to przede wszystkim sportowiec. Baseball to jego życie. Więc kiedy...

SunReads | 2018-07-19
Przeczytana: 14 lipca 2018

Easton Wylder żyje dla sportu, uzależniającej adrenaliny i fanów. Gwiazda, jeden z najbardziej utalentowanych baseballistów, żyjący w cieniu ojca i świadomości, że musi dorównać jego wynikom. Niespodziewana kontuzja może pokrzyżować wszystkie jego plany. Klub zatrudnia więc najlepszego znanego im fizjoterapeutę.
Scout Dalton jest silna, niezależna i zna się na swoim fachu. Musi tylko udowodnić to Eastonowi, niezadowolonemu, że zamiast doktora, leczyć go będzie jego córka. Dziewczyna dużo przeszła w życiu, ale najgorsze jeszcze przed nią i jest tego boleśnie świadoma. Utarczki ze znanym zawodnikiem pozwalają jej odetchnąć. Nagle stają się dla siebie kimś więcej, a mężczyzna mimo swojej pewności siebie i bezczelności, okazuje się mieć zranioną duszę, którą Scout może wypełnić. Tylko czy uda mu się ją przekonać, że mogą ze sobą być, mimo dzielącego ich kontraktu?

Easton ma w sobie coś takiego, co każe mi chcieć, chociaż nie powinnam, potrzebować, chociaż nie mogę i pragnąć, chociaż...

JuliaK | 2018-07-19

K. Bromberg jest niezwykle znaną i cenioną za swoją twórczość autorką. Na koncie ma już sporo bestsellerów i wierną rzeszę fanów. Jakiś czas temu w Polsce ukazała się jej książka pod tytułem "Sweet cheeks", bardzo długo zastanawiałam się, czy po nią sięgnąć, recenzje były bardzo dobre, ale mimo wszystko odrzucała mnie okładka. Ostatnio nadarzyła mi się okazja, by w końcu przekonać się, o co cały ten szum nad pisarką, więc postanowiłam z niej skorzystać.

"Gdyby moje serce mogło wyskoczyć z klatki piersiowej i paść na ziemię,
to właśnie by teraz zrobiło. Moje twarde serce wcale nie wydaje mi się już takie twarde.
A przynajmniej nie przy Eastonie Wylderze."

Mówią, że nie ocenia się książki po okładce, ja staram się, nie oceniać, ale zdecydowanie okładka ma duży wpływ na to, czy po daną powieść sięgnę, czy też nie. Mówiąc szczerze mnie "Mój zawodnik" średnio przypadł do gustu, ileż można powielać ciągle ten sam schemat? Naprawdę znudziły mi się już nagie męskie "klaty"...

mdabrowska | 2018-07-17
Przeczytana: 16 lipca 2018

Pierwsza seria Autorki - "Driven" bardzo mi się podobała, dlatego chętnie przeczytałam pierwszy tom kolejnej serii od K. Bromberg - "Mój Zawodnik" ("The Player"). Kiedy zobaczycie okładkę, to domyślicie się dlaczego ;) Tym razem zamiast toru wyścigowego mamy boisko baseballowe, a wszystko wciąż krąży wokół sportu i gorących uczuć. Zapraszam dalej :)

Jasminee | 2018-04-17
Przeczytana: maj 2017

"The Player" to druga seria autorki po " Driven", w której mamy dwie części" The Player" oraz" The Catch"

Tym razem z toru wyścigowego przenosimy się na boisko Baseball'u ⚾

Największą gwiazdą tego sportu pierwszoligowej drużyny jest przystojny playboy Easton Wylder na widok którego piszczą tłumy fanek, jednak on żyje z cieniem swojego ojca na ramieniu, sławnego niegdyś bejsbolisty, czując na sobie ciągle presję dorównania legendzie.

Niestety w najlepszym momencie swojej kariery doznaje poważnej kontuzji co wyklucza go z dalszej gry. Musi poddać się długiej rehabilitacji pod okiem klubowego fizjoterapeuty. Tylko że zamiast dr. Dalton' a pojawia się jego córka Scout.

Scout Dalton idąc w ślady swojego ojca i szkoląc się pod jego skrzydłami wyrosła na świetnego eksperta w tej dziedzinie. Oprócz tego jest piękną, pewną siebie kobietą, która dorastając wśród samych mężczyzn i żyjąc w ich świecie sportu wie jak sobie z nimi radzić. A na pewno wie jak sobie poradzić z zarozumiałym z...

Instagram @katherine_the_bookworm

Fizjoterapeutka i jej zawodnik - zasada czysty umysł, twarde serce tutaj nie przejdzie. Kiedy ma się do czynienia z krnąbrnym sportowcem, nic nie jest proste, ale jednocześnie nie ma takich ograniczeń, których nie da się pokonać. W miłości, jak w baseballu: raz wygrywasz, raz przegrywasz, ale za każdym razem czerpiesz radość z gry zespołowej. ,,Mój zawodnik" to kolejna książka autorstwa K. Bromberg, którą pokochałam. Co prawda nie jest to powieść na miarę ,,Drivena", ale ta książka zdecydowanie ma w sobie to coś! ,,Mój..." to sportowy romans, który mnie wciągnął i wywołał mnóstwo emocji. Ja naprawdę przeżywałam wraz z bohaterami ich wzloty, upadki oraz podzielałam ich rozterki i wątpliwości. Easton to bohater, który już od pierwszych stron zaskarbił sobie moją sympatię. Jest on zupełnie inny, niż typowi bohaterowie romansów erotycznych. Tak, jest zbyt pewny siebie, ale nie jest przesadnie arogancki i nieprzystępny. Easton co i rusz dowodzi, że...

Olamanola | 2018-07-18
mały_molik | 2018-07-16