The Player

Okładka książki The Player K. Bromberg
Okładka książki The Player
K. Bromberg Wydawnictwo: JKB Publishing, LLC Cykl: Mój zawodnik (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Mój zawodnik (tom 1)
The Player
JKB Publishing, LLC
2017-04-17
2017-04-17
9781942832041

Eeech, mogłoby być całkiem, całkiem, gdyby na tej części się zakończyło. Przez to, że jest jeszcze dluuuugaaaa 2 część, wszystko się niepotrzebnie ciągnie.
Ale ok, ocenie najpierw tę. Spoko historia. Wątek sportowy ciekawy, miłosny też może być.. Ale wiecie co? Scena seksu opisana na 9!!! stron?! No dajcie spokój🤣
No, ale dobrze, przyjemny romans. Chociaż pani Bromberg potrafi lepiej.

No, ale dobrze, przyjemny romans. Chociaż pani Bromberg...

Tym razem z toru wyścigowego autorka przenosi nas na boisko Baseball'u ⚾
Największą gwiazdą tego sportu pierwszoligowej drużyny jest przystojny playboy Easton Wylder na widok którego piszczą tłumy fanek, jednak żyje on z cieniem swojego ojca na ramieniu, sławnego niegdyś bejsbolisty, czując na sobie ciągle presję dorównania legendzie.
Niestety w najlepszym momencie swojej kariery doznaje poważnej kontuzji co wyklucza go z dalszej gry. Musi poddać się długiej rehabilitacji pod okiem klubowego fizjoterapeuty. Tylko że zamiast dr. Dalton' a pojawia się jego córka Scout.
Scout Dalton idąc w ślady swojego ojca i szkoląc się pod jego skrzydłami wyrosła na świetnego eksperta w tej dziedzinie. Oprócz tego jest piękną, pewną siebie kobietą, która dorastając wśród samych mężczyzn i żyjąc w ich świecie sportu wie jak sobie z nimi radzić. A na pewno wie jak sobie poradzić z zarozumiałym, z wysokim ego Eastonem. Musi również udowodnić, że jest tak dobra jak owiany sławą i legendą jej ojciec.

Gonią ich terminy, goni ich czas i gonią ich zobowiązania.
Każde z nich ma w tej gonitwie swoje priorytety ...ale czas spędzany razem rodzi w nich uczucie, które z każdym dniem rośnie w siłę, a oni coraz bardziej nie mogą się sobie oprzeć. Jednak nie zawsze wspólna praca idzie w parze z miłością. Przyjdzie im zmierzyć się z wyborami, intrygami i pułapkami, bo w świecie sportu, pieniędzy i sławy zło czai się za każdym rogiem i tylko czeka aby wbić swoje pazury. Sekrety i kłamstwa, które wychodzą na jaw nie wiadomo czy miały ich chronić czy zniszczyć.
Będą musieli walczyć o wszytko co jest dla nich najważniejsze w życiu i o swoje Ja.

Serię mogę zaliczyć do dobrze napisanych, przemyślanych książek. Fabuła bardzo mi się podobała bo jest złożona, jest w niej sens, głęboka historia, która mogłaby mieć miejsce w realnym świecie, a sama pędziłam na kolejną stronę w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące pytania. Relacja głównych bohaterów była gorąca w podwójnym tego słowa znaczeniu. Na początku ścierali się jak ogień i woda co niejednokrotnie wywoływało u mnie uśmiech na twarzy. Easton myślał, że swoją osobą onieśmieli Scout, ale nie spodziewał się że trafi na dziewczynę z ripostą szybszą niż błyskawica.
Ich związek to burza uczuć, zatracenie ciał i porządania moc, które przyspieszają tętno i rumienią policzki. Po tej serii każdy będzie już wiedział co to znaczy po amerykańsku zaliczyć bazę😉

Tym razem z toru wyścigowego autorka przenosi nas na boisko Baseball'u ⚾
Niestety w najlepszym momencie swojej...

94/21 nudna, nie wiele się dzieje w tej książce jest mocno przeciągnięta. Troszkę ją zmęczyłam i jestem niezadowolona że trzeba sięgnąć po drugą część. Fabuła o sportowcu po kontuzji i rehabilitantce która ma mu pomóc wziąć znowu pałkę do ręki- odgrzewany kotlet, nie byłoby w tym nic złego gdyby historia była poprowadzona w jakiś interesujący nowy sposób.
Jestem w kropce z tą autorką po czytałam naprawdę dobre książki spod jej pióra ale też bardzo kiepskie, nigdy nie wiem czego się spodziewać. Ta pozycja- pas.

Jestem w kropce z...

Scout, w cieniu swojego ojca, stara się być najlepszą fizjoterapeutką sportowców, choć nie jest to dla niej łatwe nie tylko z uwagi na oczekiwania ale też i fakt, że jest kobietą. Easton również rozwija swoją karierę baseballisty w cieniu sławnego ojca. Gdy są zmuszeni by ze sobą współpracować nie są do tego przekonani. A oprócz relacji zawodowej i kiełkującej przyjaźni w grę wchodzi również pożądanie nie do opanowania.
"Bo są kobiety, które nadają się do szybkiego seksu. Są kobiety, które można by zaliczyć,ale lepiej sprawdzają się jako przyjaciółki. I są kobiety takie jak Scout. Zmuszają do myślenia, wzbudzają olbrzymią ochotę i doprowadzają nas do szaleństwa, bo pragniemy ich, chociaż nie powinniśmy. Są zagadką. Niejasne, zwodnicze, kuszące i po prostu idealne."
Zarówno Scout jak i Easton mają wiele tajemnic, którymi nie chcą się podzielić. Urzekło mnie oddanie Scout karierze i ojcu. Ta dziewczyna w życiu naprawdę wiele wycierpiała. Easton również nie ma łatwego zadania spełniając wygórowane wymagania ojca i opiekując się matką. Jednak pod fasadą zadufanego dupka ma ogromne serce. Charakteryzuje go też ośli upór w dążeniu do przełamania strachu Scout przed otworzeniem się przed nim. Jednak czy miłość wystarczy gdy w grę wchodzi kariera zawodowa ich obojga? Jak to w życiu, nie wszystko idzie zgodnie z planem... Historię czyta się jednym tchem, a zakończenie sprawia, że od razu chce się sięgnąć po kolejną część. Styl autorki jest świetny, oddaje wszystkie uczucia bohaterów przy tym pisze lekko i wciąga czytelnika w ten wyimaginowany świat.
"szczęśliwe zakończenie zależy od włożonego wysiłku. Ciężka praca, słuchanie zamiast gadania, śmiech zamiast łez,wytrwanie zamiast uciekania i świadomość, że czasem milczenie jest najlepsze,a sporo problemów da się rozwiązać przytulaniem."
Jednak szczęśliwe zakończenia nie są wcale takie proste do zdobycia...

Ojj.. taka sobie. 5/10
Nic ciekawego. Bardzo przeciętna.
Książki papierowej bym nie kupiła, e-book lub audiobook można zaliczyć.

Ojj.. taka sobie. 5/10
Nic ciekawego. Bardzo przeciętna.
Książki papierowej bym nie kupiła, e-book lub audiobook można zaliczyć.

dosyć przyjemna w odbiorze książka, bez większych dramatów. oczywiście pojawiają się, ale nie wpływają za wiele na akcję. poza tym bardziej ciekawa jestem drugiego tomu, bo w tym nic się nie wydarzyło.

Początek mega, ale im dalej w las tym gorzej. Easton- postać barwna, od początku zadziorna i błyskotliwa lekko się rozjechała i stał się zbyt rozczulający. Brakowało, żeby sobie trochę popłakiwał w kącie z ogromu tej swojej miłości do Skout. Końcowka oczywiście nie pozwala na nic innego jak zabrać się do czytania 2 części.

Niby okej ale oczekiwałam czegoś więcej

Niby okej ale oczekiwałam czegoś więcej

Początek książki mi się podobał, ale cała reszta mnie nie zachwyciła. Była to przesłodzona historia i spodziewałam, że po wszystkich opiniach, które słyszałam o K. Broomberg, będę zachwycona a tu taki zawód.
Skończyłam czytać na 77% i po prostu nie mogłam iść dalej. Nie mam pojęcia dlaczego, ale zupełnie nie wciągnęły mnie perypetie bohaterów i się do nich nie przywiązałam.
W końcu po tylu miesiącach zdecydowałam się na porzucenie tej książki, bo wiem że już teraz na pewno do niej nie wrócę.

145/2021

Easton i Scout

1 tom serii Mój zawodnik

POZWÓL SIĘ ULECZYĆ I WRACAJ DO GRY!

Nie zachwyciła mnie ta seria. Mdła, czekałam tylko aż dobrne do ostatniej strony. Szybko zapomnę.

145/2021

Easton i Scout

1 tom serii Mój zawodnik

POZWÓL SIĘ ULECZYĆ I WRACAJ DO GRY!