Barry Trotter i końska kuracja

Tłumaczenie: Paulina Braiter
Cykl: Barry Trotter (tom 3)
Wydawnictwo: Mag
Barry Trotter and the Dead Horse
parodia, magia, fantastyka

Chory Barry Trotter potrzebuje naprawde końskiej kuracji by odzyskać dawną formę i odzyskać utraconą wiedzę i dojrzałość. Potrzebne jest radykalne działanie. Czy 31-letni Barry do końca życia pozostanie na poziomie rozwoju 11-latka? Czy kuracja go wyleczy czy zabije? Na te pytania czytelnicy znajdą (lub nie) odpowiedź w trzecim tomie serii.

Tarkiina | 2011-09-03

Nikt mnie nie zmusi do przeczytania kolejnej książki tego autora. Ani to śmieszne, ani błyskotliwe, ani wciągające. Ten typ humoru w ogóle do mnie nie trafia. Żałosne, niesmaczne i męczące.

Jeanne | 2011-03-19

BEZNADZIEJNA KSIĄŻKA!

Darth Dream | 2012-04-23
Przeczytana: 2007 rok

Pierwsza połowa super, druga (czyli cała ta wielka akcja w "Podziemiu") trochę słabsza, jakoś nie bardzo w stylu Gerbera. Może dlatego, że główny bohater stał się aż nazbyt przyzwoity i zaczęło wiać nudą xD I może właśnie z tego powodu nadal nie ma części czwartej ;] Mało tu godnych zapamiętania cytatów, ale powieść broni się świetnym humorem.

Barbara J-C | 2015-11-03
Przeczytana: 16 lipca 2015

Polecam całą serię :)
Część 3 i ostatnia i szkoda, że ostatnia...
Humor nadal trzyma nawet gdy skończysz czytać i wracasz do mniej w opowieści...
Nie czytaj dziecku, czytaj sam :)

Myosotis | 2013-04-01

Jestem ogromną fanką Harrego Pottera a ciężko było mi się połapać kto jest kim. Książka to jeden wielki chaos. Natłok myśli, wydarzeń i Bóg jeden wie czego jeszcze! Ponad to jest to taka głupiutka książeczka z humorem, którego nie trawię!.

Inez | 2012-07-20
Na półkach: Przeczytane, Fantastyka
Przeczytana: 18 lipca 2012

Książka momentami bardzo nudna, a momentami bardzo ciekawa. Zawiera dużo humoru, podtekstów. Czasem trochę nieskładna, ale w gruncie rzeczy nie zalicza się do gniotów.

Grabiarz | 2012-12-07
Przeczytana: sierpień 2007

Od razu przyznaję, że nie jestem fanem Harry'ego Pottera. Oglądałem wszystkie ekranizację, które uważam za całkiem niezłe i nic poza tym. Barry'ego zakupiłem z ciekawości i w sumie przez przypadek. Czytało się dość topornie i bez większych emocji. Lubię absurdalny humor, ale tutaj 'absurd' to trochę zbyt lekkie słowo. Dużą część żartów i sytuacji można nazwać po prostu głupimi i niewartymi uwagi. Może zagorzali fani Pottera uśmiechną się czasem pod nosem, ale nie liczcie na więcej.

Maca Mackiewicz | 2012-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2012

Przeczytałem jakoś bez bólu. Ciekawe pomysły ma autor, może po środku trochę zmarudziłem, ale końcówka super.

| 2012-06-30

Ujdzie, chociaż spodziewałam się czegoś lepszego po parodii takiej serii książek..

| 2011-08-15
Przeczytana: 20 września 2011

Ta książka to jednym słowem niewypał.