Kroniki Grega Meyera, tom I: TRANSFORMACJA

Wydawnictwo: Witanet
witanet

Greg Meyer – policyjny detektyw po przejściach, podczas prowadzenia śledztwa w sprawie rytualnych zabójstw poznaje fascynującą kobietę ze świata istot nadprzyrodzonych. Świat ten, istniejący obok ludzkiego świata, dotychczas był dla śmiertelników zamknięty i niedostępny. Jednak Greg Meyer to zmienia. Ta znajomość kieruje śledztwo na zupełnie nowe tory... teraz oba światy są zagrożone przez pradawne zło. Gregowi i grupie jego przyjaciół udaje się ocalić Świat, jednak to doświadczenie całkowicie go odmienia. Dołącza do świata istot, których istnienia do niedawna nie podejrzewał, a nawet staje się jednym z jego kluczowych graczy. Świat ten jednak boryka się z własnymi problemami i teraz Greg Meyer musi się zmierzyć z nowym wrogiem ...
Autorka ukończyła studia w zakresie zarządzania i marketingu, zdobywając tytuł mgr inż. na Politechnice Śląskiej. Jednak zainteresowania zaprowadziły ją w kierunku terapii naturalnych i ezoteryki. Zaowocowało to ukończeniem Akademii Feng Shui i wielu szkoleń w tej tematyce. Za namową przyjaciół w wieku 16 lat zaczęła pisać pierwszą książkę. Niestety niedokończoną. W czasie studiów pisała wiersze, a teraz po latach, ponownie pod wpływem przyjaciół, wróciła do pisania książek.

źródło opisu: http://www.witanet.net/greg-meyer/

źródło okładki: http://www.witanet.net/greg-meyer/

Efemeryda | 2017-07-14

Niesztampowa kreacja świata nadprzyrodzonych. Pierwsza pozycja, a już zapowiada się ciekawie. Pozostaje żyć w nadziei, że przygody nietypowej watahy, gdzie alfą jest człowiek, a jedyny wilkołak to wyrzutek będą kontynuowane co najmniej z takim samym rozmachem.

witanet | 2016-09-02
Przeczytana: 02 września 2016

Super pozycja, ciekawa akcja, gorąco polecam.

Na półkach