The Most Wanted: Powrót do Rockport. Tom I

Tłumaczenie: Karolina Marchewka
Cykl: The Most Wanted (tom 1)
Wydawnictwo: MacPherson
The Most Wanted: Return to Rockport
Rhydian

Książka jest kontynuacją przygód głównego bohatera gier Need for Speed: Most Wanted (2005) oraz Need for Speed: Carbon (2006). Thomas, biorący udział w nielegalnych wyścigach samochodowych, pokonuje swojego dawnego szefa i jednocześnie największego rywala. Po tym wydarzeniu decyduje się na tytułowy powrót do Rockport - miasta, w którym zdobył miano Najbardziej Poszukiwanego kierowcy na tzw. Czarnej Liście. Początkowo plany krzyżuje mu poważny wypadek, jednak kilka tygodni później osiąga swój cel. W Rockport spotyka Mię - dziewczynę, w której od początku znajomości jest zakochany. Niedługo potem na horyzoncie pojawiają się również Razor, Toru Sato i Ronald McCrea. Proponują głównemu bohaterowi współpracę polegającą na założeniu wspólnego zespołu wyścigowego. Ze względu na dawne relacje, Thomas i Mia mają do nich ograniczone zaufanie. Wraz z coraz szybszym rozwojem zespołu, przyłączają się do niego nowi kierowcy. W Rockport pojawia się również Nikki - była dziewczyna Thomasa.

źródło opisu: http://pl.nfs.wikia.com/wiki/The_Most_Wanted:_Powr%C3%B3t_do_Rockport

źródło okładki: http://pl.nfs.wikia.com/wiki/The_Most_Wanted:_Powr...»

Edward Dragonson | 2018-01-12

Pierwszy raz czytałem książkę o wyścigach i książkę która jest romansem. Muszę przyznać że balans jest w tym tomie zachowany wystarczająco dobrze, by książkę czytało mi się świetnie, a fakt iż jest to kontynuacji fabuły z NFS Most Wanted i NFS Carbon dodatkowo potęguje przyjemność płynąca z poznawania tej historii. Co jak co ale fabuła w wyścigach mimo wszystko ma duże znaczenie.

Onel | 2016-11-30
Przeczytana: 20 lipca 2015