Kroniki Spiderwick. Księga pierwsza

Tłumaczenie: Zuzanna Naczyńska
Cykl: Kroniki Spiderwick (tom 1-2) | Seria: Kroniki Spiderwick
Wydawnictwo: Znak, Znak emotikon
The Spiderwick Chronicles #1: The Field Guide; The Spiderwick Chronicles #2: The Seeing Stone
Lav

Uwaga na fantastyczne stwory! Kroniki Spiderwick to opowieść, którą zna każdy fan magicznych stworów, niesamowitych zdarzeń i nieoczekiwanych przygód. Na jej podstawie powstał film, który ogląda się z wypiekami na twarzy. Simon, Mallory i Jared przeprowadzają się do starego domu na odludziu. W tajemniczym pokoju rodzeństwo natyka się na tajemniczą księgę napisaną przez niejakiego Artura...

Uwaga na fantastyczne stwory!

Simon, Mallory i Jared przeprowadzają się do starego domu na odludziu. W tajemniczym pokoju rodzeństwo natyka się na tajemniczą księgę napisaną przez niejakiego Artura Spiderwicka. Autor twierdzi, że fantastyczne stwory istnieją naprawdę. Niedługo potem dzieci spotykają domowego skrzata i muszą stawić czoła złośliwym goblinom. I zaczynają się zastanawiać, co jeszcze może czaić się pod łóżkiem…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoznak.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoznak.pl/

YakieFayne | 2016-10-01
Przeczytana: 06 lipca 2016

Moja córka zakochała się w Kronikach. Ma 8 lat a przeczytała ją w zaledwie pięć dni. Tajemnicze stworki, prawdziwie opisane relacje pomiędzy rodzeństwem no i oczywiście akcja. Wciąga, śmieszy i przeraża :)
polecamy :)

karlabrzoz | 2017-10-03

Książka kierowana jest głównie do młodszej widowni, ale myślę, że spodobałaby się każdemu dorosłemu!
Kojarzycie ten uczuć, kiedy kupicie jakąś książkę i już w drodze do domu zaczynacie ją czytać?
Tak właśnie miałam z książką ,,Kroniki Spiderwick'' Trzymająca w napięciu i pobudzająca fantazje, ugasi czytelniczy apetyty wszystkich czytelników, tych bardziej wymagających - i tych mniej! Zachęcam do lektury!

Angelika | 2018-03-25
Przeczytana: 03 kwietnia 2016