Allegro - kampania grudzień kat. fantastyka

Kroniki Spiderwick. Księga druga

Tłumaczenie: Zuzanna Naczyńska
Cykl: Kroniki Spiderwick (tom 3-5) | Seria: Kroniki Spiderwick
Wydawnictwo: Znak, Znak emotikon
The Spiderwick Chronicles #3: Lucinda's Secret; The Spiderwick Chronicles #4: The Ironwood Tree; The Spiderwick Chronicles #5: Wrath of Mulgarath
Lav

Uwaga na fantastyczne stwory! Kroniki Spiderwick to opowieść, którą zna każdy fan magicznych stworów, niesamowitych zdarzeń i nieoczekiwanych przygód. Na jej podstawie powstał film, który ogląda się z wypiekami na twarzy. Rodzeństwo Simon, Mallory i Jared razem z domowym skrzatem Naparstkiem cudem uciekli przed bandą groźnych goblinów, które chciały im ukraść Przewodnik terenowy. Dzieci...

Uwaga na fantastyczne stwory!

Rodzeństwo Simon, Mallory i Jared razem z domowym skrzatem Naparstkiem cudem uciekli przed bandą groźnych goblinów, które chciały im ukraść Przewodnik terenowy. Dzieci odwiedzają w końcu ciotkę Lucindę, która jako jedyna wierzy w trolle, gryfy i boggarty. Może ona zdoła im wyjaśnić, dlaczego książka Artura Spiderwicka jest tak niebezpieczna.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoznak.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoznak.pl/

Angelika | 2018-03-25
Przeczytana: 05 kwietnia 2016

Super, przeczytałam dwa razy całą serie raz w 2016 roku i raz w 2017 roku.

YakieFayne | 2016-10-01
Przeczytana: 26 sierpnia 2016

Świetna kontynuacja części pierwszej. Dzieje się tutaj dużo, jest jeszcze straszniej ale za to ciekawiej :)
Moja 8 letnia córka tak bardzo wciągnęła się w czytanie, że tym razem wystarczyły 3 wakacyjne dni aby przeczytać całość. Na koniec stwierdziła: Mamo to już? Nie będzie więcej?
Polecamy !

Barbara J-C | 2016-08-26