Cukrzyca. Porady lekarza rodzinnego

Seria: Porady lekarza rodzinnego
Wydawnictwo: Literat
zdrowie, medycyna
youstyna

Przystępnie napisany, bogato ilustrowany poradnik dla cukrzyków i ich rodzin. Najnowsze informacje na temat choroby, typów cukrzycy, profilaktyki, zakazów, zaleceń, opis diety cukrzycowej, jadłospisy i przepisy na dania dla diabetyków. Książka porusza również takie zagadnienia, jak np. cukrzyca a ciąża, cukrzyca a prowadzenie pojazdu, cukrzyca a antykoncepcja, cukrzyca alkohol, cukrzyca a wybór zawodu.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/e/cukrzyca-porady-lekarza-rodzinnego-pdf/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/e/cukrzyca-porady-lekarza-rodzinnego-pdf/

gosiurka | 2016-11-07