Zgłosuj na książki roku 2017

Cykl: Belgravia (tom 7)
Wydawnictwo: Marginesy
historyczna
EIGHT

Wzgardzony syn szykuje zemstę Powracając do dickensowskiej tradycji publikowania powieści w odcinkach, jak niegdyś w tygodnikach, prezentujemy jedenaście odcinków tej porywającej powieści, której każda część kończy się w dramatycznym momencie, co sprawia, że nie można doczekać się kolejnego tygodnia i kolejnego rozdziału. Belgravia jest historią o tajemnicy. Tajemnicy, która kryje się za...

Wzgardzony syn szykuje zemstę

Belgravia jest historią o tajemnicy. Tajemnicy, która kryje się za portykowymi drzwiami najznamienitszego londyńskiego adresu. Stolica imperium zmienia oblicze pod rządami młodziutkiej królowej Wiktorii. Powstają nowe rezydencje, nowe dzielnice elit, miasto rozkwita najświetniejszymi ogrodami świata. Arystokracja, chcąc nie chcąc, coraz częściej musi przyjmować na salonach coraz bogatszych nuworyszy.

Pilnie strzeżona tajemnica łącząca dwie rodziny z tych oddzielonych przepaścią światów tylko czyha, by wywrócić do góry nogami życie bohaterów.

źródło opisu: Marginesy

źródło okładki: Marginesy

Kryanka | 2016-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2016

Coraz bliżej ujawnienia tajemnicy, która poprzewraca wszystko do góry nogami.

Ania | 2017-02-22
Przeczytana: 21 lutego 2017