Z dzienników botoksowych

Wydawnictwo: Sonia Draga
8391913198

Zabawna, cyniczna i trochę bezwstydna opowieść o dwóch przyjaciółkach stawiających czoła wyzwaniom wieku czterdziestu lat erotycznej bieliźnie, odsysaniu tłuszczu, nowym kochankom! Książka utrzymana w stylu Diabeł ubiera się u Prady, Seks w wielkim mieście i Niania w Nowym Jorku!

Katherina87 | 2015-09-27

Zabawna, cyniczna i trochę bezwstydna opowieść o dwóch przyjaciółkach stawiających czoła wyzwaniom wieku czterdziestu lat- erotycznej bieliźnie, odsysaniu tłuszczu, nowym kochankom! Książka utrzymana w stylu "Diabeł ubiera się u Prady", "Seks w wielkim mieście" i "Niania w Nowym Jorku".

W świecie, gdzie chirurgia plastyczna jest tak popularna jak seksowana para butów Monolo Blahnika, samotna matka z przedmieść, Jessica Taylor, próbuje przekroczyć magiczny wiek czterdziestu lat, uzbrojona w jedynie krem nawilżający i tusz do rzęs. Jej olśniewająca przyjaciółka, producentka telewizyjna Lucy Baldor, ma odmienne poglądy na dostojne starzenie się. Przyjaźń Lucy i Jess przetrwała burze małżeńskie, pojawienie się dzieci i transformację ze skąpych bikini w "urocze" stroje jednoczęściowe. Tym razem jednak, ku przerażeniu Jess, Lucy oznajmia, że ma kochanka. Bardzo znanego kochanka. A Jess sama znajduje się w kłopotliwym położeniu, kiedy to były mąż, seksowny Francuz, ponownie wypełnia jej...

Aurora92 | 2015-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2015

Typowe czytadło - przewidywalny rozwój wydarzeń, ale można się odprężyć podczas długich wieczorów i momentami uśmiać.

goskrzys | 2014-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2014

Przewidywalna aż do bólu... Niby człowiek wie, czego się może spodziewać po takiej lekturze, że oto ma przed sobą trzysta stron typowego babskiego czytadła, mającego takie samo zadanie do wypełnienia, jak seriale czy kolorowe poradniki. To jest nawet dobre jako przerywnik, albo odskocznia po lekturze cięższego, ambitniejszego kalibru. Ale jednak pozostawia po sobie kłujące odczucie kaca moralnego... Tym bardziej, jeśli ktoś zachwala tę książkę jako super zabawną, a człowiek nawet się podczas lektury nie uśmiechnie. No, chyba że z politowania...

Ewa | 2010-11-24
Przeczytana: listopad 2010

Przy lekturze tej książki można się popłakać ze śmiechu ;-) taki miły akcent na długie, zimowe wieczory. Polecam !

Muhikons | 2011-08-11
Na półkach: A. Posiadam, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 10 sierpnia 2011

Takie średnie czytadło. Ani mnie nie wciągnęło, ani mnie specjalnie nie rozbawiło.

ahnesaja | 2010-07-31

Książka kupiona okazyjnie okazała się dość dobrym wypełnieniem wolego czasu. Fabuła jest trochę dziwna , ale książkę czyta się dość przyjemnie. Nie wiem czemu ale lubię książki które odzwierciedlają amerykańskich obywateli i Amerykę w inny nie wyidealizowanym świecie.

Bluesaltyangel | 2012-07-08

Na okladce jest napis ze czekaja mnie salwy smiechu i niemoznosc oderwania sie od ksiazki - jestem na setniej stronie i na razie nieprawda jest ani jedno ani drugie.

nellanna | 2012-03-26
Przeczytana: 26 marca 2012

Ile razy można czytać o zdradzonych mężach i wyrzutach sumienia? Zwłaszcza, że to wszystko bardzo amerykańskie i kiedyś już było.

Aleksandra | 2012-03-21

Nie potrafiłam przestać się śmiać.

Zaczytana | 2014-09-15

"Zabawna, cyniczna i trochę bezwstydna..." - według mnie opis kompletnie nietrafiony. Czyta się szybko, ale chyba jednak szkoda tracić czas na takie książki.