Druga asystentka

Tłumaczenie: Joanna Grabarek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "CAŁA!JA". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Książki
The second assistant
83-7391-915-5
agencja, asystentka, Hollywood
Beata M

Najlepsza agencja aktorska w Hollywood - marmurowe posadzki, stroje od Gucciego, oślepiający blask słońca i gwiazd filmowych, których nie zna się osobiście, chociaż zawsze się wie, z kim sypiają. Elizabeth Miller - świeżo zatrudniona druga asystentka Scotta Wagnera, niewykształconego, prostackiego, ale niezwykle utalentowanego agenta w Hollywood. Główna zasada - nigdy nie umawiaj się na...

Główna zasada - nigdy nie umawiaj się na randki z ludźmi z branży! Elizabeth myśli, że to nic trudnego, ale kiedy podczas pewnego przyjęcia budzi się w basenie swojego szefa, ubrana tylko w stringi i pożyczony diamentowy naszyjnik, uświadamia sobie, że w tym świecie panują zupełnie inne reguły.

Katherina87 | 2014-06-10

Książka, którą przeczytasz jednym tchem!
Zajrzyj za kulisy hollywoodzkiego życia na wysokich obrotach.

Jedną z reguł jest reguła, że należy być zawsze na zawołanie szefa, a zostanie się w odpowiednim czasie nagrodzonym, jak stało się z Lizzie, gdzie awansowała na stanowisko pierwszej asystentki.

myślnik | 2013-10-15
Przeczytana: 2007 rok

Dla fanów Hollywoodu z poczuciem humoru.

MaGosia88 | 2010-10-22
Przeczytana: 22 października 2010

Lekka i przyjemna książka, w sam raz na jesienno-zimowe wieczory :)

MissShy | 2014-03-18
Przeczytana: 18 marca 2014

Ta książka musi się z czasem rozkręcić. Nie można się zrażać na początku. Pod koniec jest świetna. Sporo humoru :)

Joanna | 2011-11-19

Miałam ochotę przeczytać jakąś lekką literaturę. Jak sam tytuł wskazuje są to losy drugiej asystentki – Elizabeth Miller. Opisana jest jej kariera w Agencji zajmującej się branżą filmową. Jej kariera rozwija się dopiero pod koniec książki, a zakończenie jest świetne.

Podsumowując bardzo podobała mi się ta książka i dobrze się ją czyta. Chętnie obejrzałabym film na jej podstawie.

k_a_s_i_a | 2013-08-18
Przeczytana: 17 sierpnia 2013

Książka dość dobra. Nie porywa, jednak miło się ją czyta.
Historia opowiada o dziewczynie, która przyjeżdża do LA... Stara się tam odnaleźć i dojść do tego co w jej życiu najbardziej się liczy.

Gabi145 | 2014-03-07
Przeczytana: luty 2014

Książka nie zaskakuje tematatyką ani rozwojem wydarzeń, a mimo wszystko dobrze się ją czyta. Autorki wprost opisują stosunki panujące w Hollywood. Nawet w pewnym momencie ciekawiło mnie czy one napisały tą książkę z autopsji?

Agnieszka Borkowska | 2010-12-22
Przeczytana: 2006 rok

Lekkie, miłe i przyjemne, a do tego podnoszące na duchu.

Marta | 2014-07-22
Przeczytana: 20 lipca 2014

Główna bohaterka bardzo mi się podoba. Jest trochę naiwna, popełnia błędy, jak my wszyscy ;) Książka raczej z kategorii łatwych, miłych i przyjemnych, z przewidywalnym zakończeniem, które jest oczywiście happy endem. Polecam dla zabicia nudy.

Milena | 2012-10-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2012

Lekka i przyjemna w czytaniu. Wielokrotnie wywoływała we mnie uśmiech i rozbawienie. Polecam