Faceci, których nie poślubiłam

Wydawnictwo: Sonia Draga
The men I didn't marry
978-83-89779-85-4
paprotkowa

Hallie Pierpont jest kobietą sukcesu. Ma świetną pracę w renomowanej kancelarii prawniczej, męża, który wygląda na dwadzieścia lat mniej niż ma w rzeczywistości, córkę na Uniwersytecie Yale i syna na jednym z najlepszych wydziałów fizyki w Stanach Zjednoczonych. Swoją przyszłość wyobraża sobie jako niekończący się sezon ulubionej drużyny futbolowej i zestaw romantycznych kolacji po każdym...

Swoją przyszłość wyobraża sobie jako niekończący się sezon ulubionej drużyny futbolowej i zestaw romantycznych kolacji po każdym meczu. Niestety cały jej idealnie poukładany świat rozsypuje się jak domek z kart, gdy z ust jej męża pada słowo „odchodzę”. Kto by się spodziewał, że karnet ćwiczeń w fitness clubie z indywidualnym trenerem to jednak najgorszy z możliwych prezentów na urodziny mężczyzny, z którym chce się spędzić resztę życia? Ale tak to bywa, jeśli trener okazuje się atrakcyjną dwudziestolatką o ciele modelki i oszałamiających blond lokach. Ostatnią rzeczą, na jaką Hallie miałaby ochotę, są randki z obcymi facetami, ale na szczęście spora grupa mężczyzn wcale nie jest jej obca. Zanim wyszła za Billa romansowała m.in. z przedsiębiorczym Erikiem; Barrym, który szukając duchowego oświecenia, zaginął bez wieści w górach Indii; słodkim Kevinem przekonanym, że życie może się składać z samych przyjemności i jeszcze kilkoma równie uroczymi chłopakami. Czemu by więc nie poprosić prywatnego detektywa, aby kilku z nich odnalazł i sprawdził, co też dzisiaj porabiają? Potem pozostaje już tylko spakować walizkę i przekonać się, który z nich najlepiej nadaje się na miejsce opuszczone przez Billa.

Marioolka20 | 2015-07-01

Strasznie mi się spodobała ! :D Momentami naprawdę rozbawiła mnie do łez. Główna bohaterka okazała się silną babką i za to ją podziwiam. Nie popadła w jakąś straszną depresję po stracie męża, wręcz przeciwnie bierze swój los w swoje ręce i robi to doskonale ! Polecam gorąco :)

Kachna | 2014-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

Lekka, wesoła i przyjemna książka o tym, "(...) że jeśli tylko się sobie na to pozwoli, przeszłość może się okazać dobrą nauczycielką".

kiikaaa | 2015-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2015

Wciągająca opowieść o perypetiach kobiety, która próbuje poradzić sobie po niespodziewanym rozstaniu z mężem. Lekka, z dawką humoru, idealna na zimowe wieczory babska książka z małym morałem :)

Katarzyna | 2011-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2011

Lekka, przyjemna lektura. Dobra na wakacje.

Pietruszka | 2015-05-18

Hallie to kolejna porzucona kobieta, której mąż odszedł do młodszej. Postanawia odnowić kontakty ze swoimi "byłymi" i sprawdzić, czy wciąż jest dla nich tak atrakcyjna jak kiedyś. Oczywiście wiąże się to z zabawnymi perypetiami, które przeżywa główna bohaterka.

Książka zabawna, na początku trochę się ciągnie, ale potem nabiera tempa.
Zmusza do refleksji, czy warto żyć wspomnieniami i próbować wchodzić powtórnie do tej samej rzeki.

Beata | 2011-11-07
Przeczytana: 2009 rok

Całkiem przyjemna książka o tym, co by było gdyby. Rozrywka na jesienne wieczory.

Renee | 2011-05-16
Przeczytana: 16 maja 2011

Książka warta przeczytania, ciekawa, budząca sympatię główna bohaterka, która jak każda kobieta ma róże perypetie, względem swojej urody itp. W niekórych momentach mozna było wybuchnąć głośnym śmiechem :) Polecam!

kkaattii | 2012-01-19
Przeczytana: sierpień 2010