Dzikie noce

Tłumaczenie: Anna Bielska
Cykl: Cynsterowie (tom 8)
Wydawnictwo: BIS
On a Wild Night

Po latach spędzonych na balach i przyjęciach piękna Amanda Cynster jest śmiertelnie znudzona bywającymi tam dżentelmenami. Pragnąc znaleźć na męża kogoś fascynującego, wybiera się do klubu, w którym szanująca się panna nigdy nie postawiłaby nogi. Ma nadzieję spotkać tam mężczyznę swojego życia. Eksytująca przygoda szybko zmienia się w koszmar, ale Amanda zostaje wybawiona z kłopotów przez młodego arystokratę Martina Fullbridge&a. Jak się okazuje ten nieco zblazowany, a przy tym tajemniczy człowiek, ma ponurą przeszłość, która nie pozwala mu pokazywać się wśród londyńskiej śmietanki towarzyskiej. Zafascynowana nim Amanda postanawia właśnie jego upolować na męża.

źródło opisu: Wydawnictwo Bis, 2005

kaktusowaona71 | 2016-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2016

Podczas czytania "Dzikich nocy" nasunęło mi się na myśl kilka luźnych dygresji, którymi chciałabym się podzielić.
Po pierwsze
Nigdy- ale to nigdy nie pozwól sobie nie doceniać kobiecej przebiegłości i uporu. :))
Po drugie
Gdzie do diabła ciężkiego podziali się ci mężczyźni o któych pisze pani Stephanie w sadze o Cynsterach !?
Przystojni, trochę niebezpieczni, opiekuńczy, z klasą, dumni, honorowi i namiętni??
Po trzeciecie
Romanse historyczne- zwłaszcza pisane tak lekkim, barwnym i profesjonalnym piórem- nie znudzą mi się chyba nigdy. Będę do nich wracać po milion razy, tęskniąc za atmosferą tamtych lat, która za każdym razem trafia w samo sedno mego serca i burzy mi krew.
"Dzikie noce" są wg mnie jednym z lepszych tomów tej serii. Może i faktycznie więcej tu romansu, niż przygody, ale.. haloooo.. przecież czytamy ROMANS HISTORYCZNY - a nie kolejne przygody Indiany Jones'a.
Książkę oceniam bardzo dobrze. Czytało się ją szalenie miło a fabuła była bardzo interesująca. Jedyne...

Ziraelka | 2012-08-15

Straszliwie płytkie romansidło. Pustota bohaterek książek tej autorki mnie zadziwia. Przeczytałam 3 romanse S. Laurens i to maximum, jakie jestem w stanie znieść. Toż to kompletna strata czasu!

karjola | 2011-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2011

Uwielbiam romanse historyczne, już jedną książkę tej autorki na pewno przeczytałam i byłam zachwycona, tak w tym wypadku bardzo się zmęczyłam czytaniem. Chyba po raz pierwszy jeśli chodzi o ten gatunek. Nudna, nic sie nie dzieje,oprócz podchodów miłosnych głównych bohaterów,które się co chwila powtarzają, żadnej akcji. Jestem bardzo zawiedziona.

Wilczyca | 2011-02-20

Świetna książka. Z resztą jak wszystkie tej autorki :)

wiosenka27 | 2013-01-23

Typowy romansik. Szalona bo naiwna główna bohaterka i nieco bezpłciowy, użalający się nad sobą Martin. Końcówka bardzo nudna

Anna Baj | 2016-09-23
swia1 | 2016-09-22