Przeklęte diamenty

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
The Daredevil Snared
historyczna
HarperCollins

Kapitan Caleb Frobisher przypływa do Freetown, by kontynuować misję dwóch starszych braci. Wraz z grupą marynarzy dociera do ukrytej w dżungli kopalni diamentów. Czekając na pomoc z Londynu, obserwuje obóz, w którym są przetrzymywani ludzie przeznaczeni do niewolniczej pracy. Pewnego dnia poznaje piękną kobietę, Katherine Fortescue, byłą guwernantkę opiekującą się dziećmi w obozie. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Caleb zrobi wszystko, by uwolnić Katherine.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Dominika_N | 2018-04-03

Trzecia część cyklu awanturniczy kwartet
1. Na rozkaz damy
2. Niespokojne serca