Sekrety Konklawe

Wydawnictwo: Świat Książki
historyczna

Intrygujący rękopis z XVII wieku, przygotowany do druku przez autorów bestsellerowych powieści Imprimatur i Secretum. Dlaczego dwór papieski jest najpotężniejszy ze wszystkich królestw na świeciea Jak spodobać się papieżowia Dlaczego należy się wystrzegać i co robią ambasadorowie, by nie dopuścić do wybrania kandydata, który nie podoba się ich władcya Oto co wyjaśnia opat Melani bohater Imprimatur oraz Secretum swemu panu Ludwikowi XIV w zadziwiającym, pełnym anegdot dokumencie poradniku na temat tajników papieskiego dworu i sztuki wywierania wpływu na wybory papieży.

Małgorzata | 2017-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2017