Nocne wizyty

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Harriet Lamont jest lekarzem rodzinnym w Larkdale. Wezwana pewnej nocy do Reubena Carnfortha, staruszka żyjącego na odludziu, słyszy błagalne: Proszę mi pomóc, pani doktor...

Animagia | 2012-09-04

Książka niedługa, co jest zaletą, ponieważ ma wiele zagadek, które czytelnik chce jak najszybciej rozwiązać. Dla mnie jednak akcja działa się trochę zbyt szybko. Niektóre wątki wydawały się istotne, a poświęcono im niewiele miejsca. Samo zakończenie też trochę rozczarowuje, niestety.

betina360 | 2012-09-19
Przeczytana: 27 sierpnia 2012

ta autorka naprawde wciaga

Emanuela | 2015-10-20

Nie dałam rady przeczytać tej książki . Początek pomimo przeczytanych 6 rozdziałów ( jak dla mnie spory początek ) nic się wydarzyło . Nie zainteresowała mnie w żadnym stopniu niestety .

Zuzanna | 2012-11-01

Pani doktor jako główna bohaterka podobała mi się na równi z Joanną. Priscilla Masters, tak mi wychodzi, lubi stawiać swoje bohaterki w trudnych sytuacjach damsko-męskich

monia122 | 2011-04-15

Super, jak zaczełam czytać to nie mogłam skończyć. Książka opowiada o zaginionej dziewczyńce i jej poszukiwaniach,za które wzieła się kbieta po 10 latach.

maciekgin | 2016-08-06
Przeczytana: 05 sierpnia 2016