Ktoś z okolicy - Masters Priscilla

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Tego ranka na farmie Hardacre mleczarz dokonuje makabrycznego odkrycia. zastrzelono tam, z ich własnej strzelby, dwóch farmerów Aarona Summersa i jego syna Jacka. A szybko też okazuje się, że Summers miał jeszcze córkę, Ruthie, która zniknęła tajemniczo.

Agnieszka | 2011-11-15
Przeczytana: listopad 2010

super

Nutka | 2011-05-05
Przeczytana: 04 maja 2011

Muszę przyznać, że książka mile mnie zaskoczyła. Leżała na mojej półce pomad pół roku, ale w końcu postanowiłam po nią sięgnąć. Lekki, całkiem przyjemny kryminał. Czyta się strasznie szybko. Lektura na dwa, trzy dni. Autorka ma u mnie plusa za to, że cały czas skupia się na śledztwie. W książce nie ma rozbudowanych wątków miłosnych, słodzenia itp. Na pierwszym miejscu stoi szukanie zabójcy oraz Ruthie, która przepadła jak kamień w wodę. Kolejną zaletą jest to, że niemal na każdej stronie dowiadujemy się czegoś nowego, a jednocześnie nadal nie mamy pojęcia o co tak naprawdę chodzi. Aż się prosi, żeby zacytować słowa znajdujące się na odwrocie książki: "[...] kolejne przesłuchania sąsiadów odsłaniają kompletnie inny obraz sytuacji i przynoszą szokujące domysły, co tak naprawdę mogło zdarzyć się w tej pozornie spokojnej okolicy..."

Zuzanna | 2012-11-01

ostatnia jak na razie z pozycji od pani Masters, którą przeczytałam

Hebanka | 2016-03-16
Przeczytana: 02 lutego 2011