Ostatnia randka

Tłumaczenie: Agnieszka Klonowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Śledztwo prowadzi Joanna Piercy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
A Wreath For My Sister
zbrodnia, seryjny morderca
Dorota_1988

Zaginioną Sharon Priest odnaleziono dlatego, że stopniał śnieg. Miała na sobie czerwoną wieczorową sukienkę. A do tego jeden but na wysokim obcasie. Podobno dała ogłoszenie do rubryki towarzyskiej i umówiła się na randkę. Miała już troje dzieci i odeszła od kogoś, kto ją maltretował. Ale dalej wierzyła, że kiedyś trafi na księcia z bajki... I taki miał być ten tajemniczy nieznajomy, z którym umówiła się w pubie "Cicha Dama". A teraz Joanna Piercy musi znaleźć tego, który odebrał jej życie. Przesłuchania świadków wyłaniają spory krąg podejrzanych, którzy mieli, motyw, by pozbyć się niewygodnej kochanki i... szantażystki. Ale Joanna z przerażeniem też odkrywa, że to nie jedna zbrodnia dokonana tym asposobem w ostatnich miesiącach. Co dla policji może oznaczać najgorsze: seryjnego mordercę w okolicy.

Agnieszka | 2011-11-15
Przeczytana: wrzesień 2010