Piękny sekret

Okładka książki Piękny sekret Christina Lauren
Okładka książki Piękny sekret
Christina Lauren Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Beautiful Bastard (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Beautiful Bastard (tom 4)
Beautiful Secret
Zysk i S-ka
2016-07-04
2016-07-04
2015-04-14
Katarzyna Krawczyk
humor kobieta namiętność odmiana losu poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa relacje damsko-męskie romans spotkanie uczucie

Fajna pozycja, jakże miło czytać kiedy to nie facet chce zaciągnąć kobietę do łóżka a sytuacja jest odwrotna. Miła odmiana od romansów gdzie mężczyzna myśli tylko o seksie. Tutaj Niall jest tym skrytym, wrażliwym i ukrytym w swojej skorupie bólu.
Fajnie się to czytało, ten proces jaki zachodził w nim. Polubiłam go i kibicowałam by znalazł w końcu kogoś kto go doceni bo takich facetów którzy chcą czegoś więcej od kobiety niż seks jest niewielu w tego typu książkach.

Bardzo przeciętna w porównaniu do poprzednich książek z serii. Akcja rozwleczona i ani trochę nie powalająca, nie czeka się z zapartym tchem na kolejną stronę. Mam wrażenie, że trochę bez wyrazu. Ruby, wydaje się troszkę nijaka i bez charakteru, mam wrażenie, że jej jedyną cechą są wymarzone studia i to, że ma rodziców psychologów, przynajmniej tyle na jej temat zapamiętałam. Niall jest troszkę może głębszy, ale fakt, że całą książke jest zamknięty w w sobie nie daje możliwości dobrze go poznać.
W skrócie - nie jest to tragiczna pozycja i nie zmuszałam się, żeby ją skończyć, ale mając za sobą poprzednie trzy naprawdę mocno się zawiodłam.
Mimo to, ostatnia piąta część już i tak czeka na półce :)

Z przykroscia stwierdzam, ze ta ksiazka jest slaba.
Jestem bardzo rozczarowana, tymbardziej, ze wczesniej czytalam inne propozycje autorki i byly lepsze, ciekawsze, jakies!
Fabula oklepana.
Dialogi nudne.
Bohaterka to trzpiotka bez charakteru.
Bohater jest nudny ,rozmemlany, odpychajacy wrecz.
Ta ksiazka nie jest atrakcyjna w zadnym aspekcie.
Nie polecam.

Z przykroscia stwierdzam, ze ta ksiazka jest slaba.
Fabula oklepana.
Dialogi nudne.
Bohaterka to trzpiotka bez charakteru.
Bohater jest nudny ,rozmemlany, odpychajacy wrecz.
Ta ksiazka nie jest atrakcyjna w zadnym aspekcie.
Nie polecam.

Fajnie spędzony czas. Polecam.

Fajnie spędzony czas. Polecam.

Bohaterami ostatniej książki z serii jest Ruby i Niall. Ona zadłużona w nim po uszy, on nawet jej nie zauważa. Przypadkowa wspólna delegacja… Spięty Brytyjczyk i spontaniczna dziewczyna - każde z nich ma swoją przeszłość i każde ma nowe pragnienie z dala od domu … Płomienny romans wybuchnie jak supernowa!!! Ale czy przetrwa po powrocie do domu ? Czy przygoda zmieni się w związek?

Myśle, że spodoba się wam w tej książce inne podejście do seksu. Bo niby dlaczego nie zapytać swojego faceta co go kręci i jak bardzo? Każda kobieta i każdy mężczyzna ma swoje wyobrażenia o innej osobie, fantazje z nią związane… Czy umiemy jednak je wcielać w życie jak bohaterzy tej książki???
Przeczytajcie i sami odpowiedzcie sobie na to lub inne pytania.

Świetna książka. Kto lubi taki styl książek to polecam tę autorkę. Super książki pisze.

Fajna bo po raz pierwszy to nie playboy tylko skryty w sobie mało doświadczony z kobietami mężczyzna. Choć przystojniak to bardzo powściągliwy i tu wkracza Ruby, która marzy o nim od początku rozpoczęcia stażu. Polecam

Uwielbiam, to mój jeden z topowych romansow biurowych.

Uwielbiam, to mój jeden z topowych romansow biurowych.

Póki co, najgorsza część serii. Bohaterowie są całkowicie inni niż ci z poprzednich części. Tu rządzi kobieta, a mężczyzna to taki... kapeć. Niby wysoko postawiony w firmie, ale zachowuje się dość nieudolnie. Zresztą, zachowania obojga są niezbyt konsekwentne i dziecinne... Plus za obecność bohaterów poprzednich części.

Powtórka z rozrywki od pań pod pseudonimem Christina Lauren - ona, on, delegacja, rozkwitający romans. Nic nie zaskakuje, postacie Ruby i Nialla trochę mdłe.

• Romans