Beautiful Secret
Ligeria

Sztywny brytyjski menedżer, przebojowa amerykańska stażystka i gorący romans, który grozi międzynarodowym skandalem... Kiedy szef oznajmia Ruby Miller, że wysyła ją na długą delegację do Nowego Jorku, dziewczyna jest zszokowana. Jako jedna z najlepszych w branży inżynieryjnej w Londynie wie, że zawodowo sobie poradzi. Ale drży na myśl, że najbliższy miesiąc spędzi blisko zawodowo i...

Kiedy szef oznajmia Ruby Miller, że wysyła ją na długą delegację do Nowego Jorku, dziewczyna jest zszokowana. Jako jedna z najlepszych w branży inżynieryjnej w Londynie wie, że zawodowo sobie poradzi. Ale drży na myśl, że najbliższy miesiąc spędzi blisko zawodowo i fizycznie - bo w tym samym hotelu – z Niallem Stellą, szefem planowania w firmie i największym ciachem na świecie. Chociaż ona od miesięcy jest w nim zadurzona, Niall ledwie ją zauważa. Dopiero po całonocnym flircie na pokładzie samolotu budzi się i zaczyna zwracać na nią uwagę…

Niall Stella, świeży rozwodnik, rzadko się rozluźnia i łamie reguły, a jak sam najlepiej wie, z kobietami radzi sobie beznadziejnie. Ale nawet on docenia powiew świeżego powietrza, jaki wnosi spontaniczna Ruby. Kiedy atrakcyjna Kalifornijka stawia sobie za cel pomóc seksownemu Brytyjczykowi rozluźnić się, nic jej nie powstrzyma. Tysiące mil od Londynu łatwo kochankom udawać. Ale czy związek, który zbudowali, nie runie po powrocie do domu?

źródło opisu: http://www.zysk.com.pl

źródło okładki: http://www.zysk.com.pl

Opinie czytelników (2046)
AuroraBorealis | 2018-05-23
Przeczytana: 23 maja 2018

Oj niedobrze to wygląda, niedobrze. Trzeba natychmiast zadzwonić po lekarza, mamy tu niecierpiący zwłoki przypadek bardzo silnego... zauroczenia w brytyjskim ciachu. ;)

Co do tytułu to jednak nie zgodzę się z niektórymi czytelnikami, którzy twierdzili, iż nie ma tu żadnego pięknego sekretu. Jest, i to praktycznie widoczny od pierwszych stron, ale trzeba troszeczkę pomyśleć o co może chodzić i o kogo. ;)

Długo nic się nie dzieje między dwojgiem bohaterów, jeśli ktoś oczekuje od początku namiętnych scen to bardzo się zawiedzie. Na te musimy jednak nieco poczekać.

Mam wrażenie, że na początku było za powoli, zbyt wolno się wszystko rozgrywało pomiędzy dwójką naszych głównych bohaterów, a potem znowu nastąpiło wszystko zbyt szybko. Zakończenie typowe dla takiego typu literatury znane już pewnie niejednemu z filmów czy innych książek. Jest raptem kilka gorętszych scen jak na ten a la erotyk przystało. Jest to zdecydowanie słabsza część całej serii z "pięknym" w tytule. Nasz...

Kasiek | 2016-08-01
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 29 lipca 2016

Piękny sekret? Jaki sekret? Nie doszukałam się żadnej tajemnicy, a tym bardziej pięknej. Marny tytuł i taka sama książka. Niestety im dalej, im więcej tomów tej serii, tym gorzej.
Historia banalna. Nudny biurowy romans między głównymi bohaterami. Trochę odwrócone role - w tym związku to ona jest bardziej nachalna i "gorąca", a on raczej sceptyczny i zachowawczy. Jednak całość jest sztampowa i nużąca. Nie mogłam doczekać się końca, ale nie dlatego, że miałam nadzieję na spektakularne zakończenie, ale dlatego, że chciałam mieć już tę książkę za sobą. Nie lubię odkładać lektury w trakcie czytania. Ta pozycja na tyle zniechęciła mnie do kontynuacji, że zacznę bardziej selekcjonować dalsze tomy poszczególnych serii, aby nie marnować czasu na nieciekawe historie.

Urmurmina | 2018-07-09
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, +18

Ruby, stażystka, jest beznadziejnie zakochana w sztywnym, ale piekielnie przystojnym menadżerze ze swojej pracy, Niallu. Mężczyzna jej nie zauważa, dopóki nie zostają wysłani razem na miesięczną delegację. Otwarta, pełna życia Ruby i zdystansowany, rozwiedziony Niall - co z tego wyniknie?

Jestem zachwycona "Pięknym sekretem" nie mniej niż poprzednimi częściami! Ale wydaje mi się, że tutaj akcja fajnie, powoli i z wielkim oczekiwaniem się rozkręcała. Podczas czytania towarzyszył mi przyjemny dreszcz z każdą stroną i nie mogłam się oderwać od czytania, bo chciałam wreszcie dojść do finału. Niall był taki nieporadny, a Ruby idealnie to uzupełniała swoją otwartością - podobało mi się takie połączenie. Jestem więc bardzo usatysfakcjonowana tą pikantną lekturą.

magpie101 | 2016-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2016

Dotarlam do polowy, dalej sie poddalam i przekartkowalam, bo nie bylam w stanie przeczytac calosci do konca.
Piekny dran czyli czesc 1 wypadla idealnie i ocenilam ja n 10/10, pozniej kazda kolejna czesc byla gorsza ale nie spodziewalam sie, ze ta bedzie az tak slaba.
Glowny bohater 30 letni rozwodnik, podobno nie zle ciacho, a jest tak infantylny i wstydliwy, ze nie da sie tego czytac. A ona ciagle napalona, narzuca mu sie, rozbiera przed nim jednak jego to nie wzrusza. Ich flirt jest nudny, a rozmowy o seksie miedzy nimi jeszcze bardziej nudne. Pod koniec dramat glownej bohaterki zwizany z jej praca i stazem rowniez nie uratowal tej ksiazki. Nie polecam, bo szkoda czasu na czytanie tej ksiazki.

Lenka | 2016-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2016

Każda kolejna część była gorsza od poprzedniej, ale "Piękny sekret" osiągnął już apogeum słabizny. Począwszy od braku jakiejkolwiek fabuły, poprzez nieciekawe dialogi (a w "Pięknym Draniu" tak się nimi zachwycałam...)na irytujących bohaterach skończywszy książka jest po prostu zła. A postać Nialla bije wszystko na głowę. Ja rozumiem, że autorka nie chciała powielać szablonu typowego męskiego bohatera romanso - erotyku. Tyle że wyszła jakaś karykatura. Ehhh, szkoda czasu na tą książkę.

Pinina_Paulina | 2016-07-13
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok ✔
Przeczytana: 13 lipca 2016

Podczas czytania zauważyłam tendencję spadkową przy każdym kolejnym tomie.
Nie twierdzę, że było jakoś kiepsko, ale szału też nie ma. Chociaż autorce udało się mnie zaskoczyć charakterem Nialla, bo w większości książek główny bohater kreowany jest na pewnego siebie samca alfa, który ma więcej panienek niż potrafi zliczyć, a tutaj taka niespodzianka w postaci skrytego mężczyzny, to Ruby była tą która przejęła dowodzenia w ich związku - miła odmiana.
Fajnie, że gdzieś tam przewinęli się panowie Benett, Max i Will z poprzednich części i możemy dowiedzieć się co u nich słychać.

Beata90 | 2016-07-17
Przeczytana: 16 lipca 2016

Nieco inna od pozostałych części z tej serii pod względem zmiany kierunku doświadczenia ze strony Pana, który w tym przypadku on został uczniem a nauczycielem kobieta :D Jak się nie mylę jest to moja druga lub trzecia taka książka gdzie w "arkany miłości" wprowadzają panie ( jandnak i tak najlepsza jak na razie jest dla mnie Mia Sheridan w książce "Bez słów") :D Ciekawa odmiana nieraz nawet ciekawsza od takich standardów :D Nie brakuje śmiesznych sytuacji :D Jedna z najlepszych w samolocie gdy przebiera się Ruby i druga przy wysiadaniu z samolotu :D Kto przeczyta będzie wiedział :D

Ania C | 2016-07-08
Przeczytana: 06 lipca 2016

Z przykroscia stwierdzam, ze ta ksiazka jest slaba.
Jestem bardzo rozczarowana, tymbardziej, ze wczesniej czytalam inne propozycje autorki i byly lepsze, ciekawsze, jakies!
Fabula oklepana.
Dialogi nudne.
Bohaterka to trzpiotka bez charakteru.
Bohater jest nudny ,rozmemlany, odpychajacy wrecz.
Ta ksiazka nie jest atrakcyjna w zadnym aspekcie.
Nie polecam.

Christina Lauren to duet pisarki po który zawsze sięgam z wielką przyjemnością, gdy szukam przyjemnej i odprężającej lektury. ,,Beautiful Secret" sprawdziło się w tej roli doskonale.
Ruby to młoda i piękna pani inżynier. Trzeba dodać że jedna z najlepszych i najzdolniejszych w Londynie. Więc gdy szef wysyła ją w długą podróż służbową do Nowego Jorku jest przerażona odpowiedzialnością, ale również przekonana że poradzi sobie z postawionym przed nią zadaniem.
Niall to jeden z najprzystojniejszych facetów, przy którym Ruby kompletnie traci głowę. Pech chciał że będą musieli ze sobą pracować.
Co wywiąże się z ich pełnej pasji współpracy? Niall jest po rozwodzie i od tego czasu ma nieco powierzchowne zdanie na temat kobiet. Jednak czy Ruby która jest dla niego niczym powiew świeżego powietrza zmieni jego nastawienie? Co wydarzy się kiedy miesiące współpracy będą zbliżać się ku końcowi?
Język autorek jest lekki i przyjemny podobnie jak w przypadku poprzednich powieści. Główni...

dkwiatkowska26 | 2016-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2016

Przyznam, że to najsłabsza część z całej serii, jednak ma w sobie to coś. Coś dzięki czemu czyta się i czyta i czyta i czyta i raptem książki już nie ma.
Lubię takie historie, takie lekkie, zabawne, ale również trudne. A takich facetów jak Niall to w ogóle uwielbiam.
Polecam gorąco, bo mimo wszystko i tak fajnie się czyta :)

zobacz kolejne z 2036