Manwhore

Katy Evans Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Manwhore (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
literatura obyczajowa, romans
Monika Wyrwas-Wiśniewska
playboy biznesmen tajemnice seks erotyka dziennikarka wywiad uczucia

Na półkach: , , , , , ,

Bardzo dobrze napisana historia, świetny erotyk i ciekawa fabuła. Książkę przeczytałam w kilka godzin i natychmiast wzięłam się za kolejną część. Polecam!

Co za ulga, że główna bohaterka nie jest dziewicą, bo to by było już aż za dużo niewinności...

POLECAM

"Pięćdziesiąt twarzy Greya" w innym wydaniu

On bogaty, ona - dziennikarka, która ma przeprowadzić wywiad. Brzmi znajomo? Bo z początku już się zniechęciłam sądząc, że już znam tą historię, lecz od innej autorki. Różnica jest taka, że tutaj pojawia się jeszcze intryga, zamierzony cel w poznaniu głównego bohatera. Na szczęście dwoje bohaterów nie wskakuje do łóżka już na pierwszym spotkaniu, co sprawia, że ta książka...

Dość przyjemnie się czytało. Lekki erotyk.

Przyjemny i leki erotyk, polecam wraz z innymi tomami.

Dobra historia, niezły dramat ale i tyle bez wielkiego łał.

Książka pozytywnie mnie zaskoczyła, spodziewałam się kolejnego paździerza w stylu Greya, a dostałam uroczy romans, który mnie często bawił, a nawet czasem wzruszał. Główna bohaterka jest lekko tępawa, a bohater opiera się w głównej mierze na ekspozycji, bo mało robi w porównaniu do tego, co wmawia nam Autorka, ale całość na plus.

Kolejne "Pitu Pitu" on BOGATY a ona biedna ale pracowita i inteligentna ;)

Dyskusje

2 626