Manwhore

Okładka książki Manwhore Katy Evans
Okładka książki Manwhore
Katy Evans Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Manwhore (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Manwhore (tom 1)
Manwhore
Wydawnictwo Kobiece
2016-09-16
2016-09-16
2015-03-24
Monika Wyrwas-Wiśniewska
playboy biznesmen tajemnice seks erotyka dziennikarka wywiad uczucia

Do ksiazki "Manwhore" podchodzilam dosc sceptycznie.
Tytul i okladka nie sa zbyt zapraszajace, na mnie podzialaly odpychajaco. Skuszona dobrymi recenzjami siegnelam po lekture, i nie zaluje.
Dobry, ekscytujacy erotyk, z atrakcyjna fabula i ciekawymi bohaterami.
Czyta sie szybko, przyjemnie, z wypiekami na twarzy.
Ksiazka posiada przymioty, jakie dobra lektura erotyczna miec powinna.
Z przyjemnoscia siegne po kolejne czesci.

Do ksiazki "Manwhore" podchodzilam dosc sceptycznie.
Dobry, ekscytujacy erotyk, z atrakcyjna fabula i ciekawymi bohaterami.
Czyta sie szybko, przyjemnie, z wypiekami na twarzy.
Ksiazka posiada przymioty, jakie dobra lektura erotyczna miec...

Było coś w tej książce co chciało się czytać i wiedzieć więcej. Jednak były też lekko nudnawe sceny, które niekoniecznie ciekawiły.

Początek książki ekscytował mnie i chciałam wiedzieć jak rozwinie się historia Rachel i Malcolma. Jednak kiedy wchodziłam już w głąb tej książki to pojawiły się u mnie wątpliwości czy przez nią przebrnę. Jednak udało się, bo pod koniec zrobiło się burzliwie i autorka zostawia trochę nutki niepewności.

Wiem, że to tylko książka i historia w niej zawarta jest wytworem wyobraźni autorki, ale w tym wszystkim najbardziej nie pasował mi wiek głównych bohaterów, jak dla mnie za młodzi na swoje doświadczenia.

Jednak sami bohaterowie nawet całkiem przystępni, poniekąd trochę zagubiemi w swoim życiu, jednak razem mogą do siebie dotrzeć i wiele zdziałać. Ich romans rozwija się powoli, ale jest uroczy z nutką gorących scen i niesamowitych przeżyć.

Ta seria czekała na mnie bardzo długo. Wiele pozytywnych opinii i ocen można było dostrzec, jednak muszę przyznać, że mnie ta historia nie porwała.
Głowna bohaterka zapowiadała się całkiem dobrze. Sądziłam, że będzie to silna kobieta świadoma siebie i swojej wartości, która doda do tej historii dużo pikanterii, finalnie wyszła trochę historia podobna do innych.
Na pewno jest to książka, którą przeczyta się w jeden wieczór, jednak dla mnie nie kipiało tutaj zmysłowością, jak wołają hasła odnośnie do tej książki.

Na pewno...

Interesująca, wciągająca i pełna emocji książka . Świetnie napisana , szybko się czyta, bardzo mi się podobała . Biorę od razu druga cześć , historia Sainta i Rachel jest fascynująca . Polecam.

Fantastyczna.

Fantastyczna.

Świetna książka .

Świetna książka .

Czytałam kiedyś książkę pt. Przymus. W opisie wydawcy było napisane, że wywołuje przymus czytania. Manwhore wywołuje u mnie przymus czytania...

Rachel pracuje w upadającym czasopiśmie. Aby poprawić sprzedaż, szefowa zleca jej napisanie artykułu o najbardziej pociągającym kawalerze w mieście. Tak się składa, że i ona uległa urokowi mężczyzny.
Szybko się czytało ale nie zrobiła na mnie większego wrażenia.

Szybko się czytało ale nie zrobiła na mnie większego wrażenia.

Szczerze przyznam, że do tej pory nie czytałam takich książek (za wyjątkiem PIĘĆDZIESIĘCIU TWARZY GEAY’A, kiedy był na to taki boom) jednak ostatnio odczuwam taką potrzebę, myśle że wszystko ma swój czas i średnio mnie nawet obchodzi czy takie książki są nazywane dobrymi czy nie, czy są mało ambitne. U mnie one mają teraz swój czas a ja mam potrzebę ich czytania. 😉

Ta raczej stereotypowa historia miłosna z dobrą dawką erotyzmu. Bardzo ciekawa postać Malcolma Sainta, po samym tytule spodziewałam się kogoś innego a tu miłe zaskoczenie. Chociaż niczym szczególnie nie zaskoczyła mnie ta książka czytało się ją bardzo przyjemnie i już zabieram się za kolejną część.

Ta...

6 gwiazdek za postać Malcolma Sainta, bo główna bohaterka... Kompletna obsesja (nie mająca nic wspólnego z miłością) jest bardzo ciężka w przebrnięciu. Na plus jest też budowanie świata w odcieniach szarości, a nie tylko czerni i bieli.
Polecam fanom erotyków.

Polecam fanom erotyków.