Poza Ciałem Fizycznym. Przebudzenie

Wydawnictwo: Black Unicorn
8 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Aleksandrus

Czy istniejemy po fizycznej śmierci? Czym tak naprawdę jesteśmy? Jaki jest nasz cel oraz czym ten cel jest? To nie jedyne odpowiedzi, które można uzyskać dzięki Podróżom Poza Ciałem. Takie Pozacielesne doświadczenia są naturalną ścieżką powrotu do źródła pochodzenia, które odkrywa książka Rafała Nieradzik. Przebudzenie następuje ilekroć poszukujemy czegoś więcej niż namacalny, fizyczny świat materii. Przebudzenie jest krokiem do powrotu, do świata z którego pochodzimy, nie jako ludzie, ale jako istoty duchowe. Książka zwraca również uwagę na wiarygodność doświadczeń Poza Ciałem, ukazuje ich użyteczność np. w kontaktach ze zmarłymi, lub jako pomoc zagubionym duchom, bądź częścią nas samych. Ale o tym najlepiej przeczytać samemu.

źródło opisu: http://poza-cialem-fizycznym.prv.pl/

źródło okładki: https://www.facebook.com/poza.cialem.fizycznym/

Spiderdog86 | 2016-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2016

Bardzo ciekawie napisana książka o tematyce OOBE i podróży mentalnych. Autor zawarł w książce swoje osobiste doświadczenia z podróży niefizycznych,a także relacje innych ludzi. Wszystkie jego przeżycia nie tylko zachęcają do rozwoju swojej duchowości poprzez zjawisko OOBE, LD czy podróży mentalnych, ale wlewają nadzieję w serca czytelników, iż nasze ziemskie życie to tylko jeden żywot z tysięcy,a samo zjawisko śmierci jako takie nie istnieje. Polecam książkę gorąco,gdyż czyta się ją za jednym zamachem, a i cena jest niezwykle kusząca.