Poza Ciałem Fizycznym. Droga

Wydawnictwo: Rafał Nieradzik
Aleksandrus

W drugiej książce Rafała Nieradzika znajdziemy zarówno podróże poza ciałem dotyczące indywidualnej jednostki jaką jest Rafał, podróże w głąb siebie, jak i te dalekie poza czasem i przestrzenią, w przyszłość czy inne światy. Również podróż w przeszłość na bazie historycznych konotacji i nawiązań jest w książce zobrazowana na tyle, że nie mamy wątpliwości, iż podróże poza ciałem są nam nieodłączne od zarania dziejów ludzkiej cywilizacji.

źródło opisu: https://pl-pl.facebook.com/poza.cialem.fizycznym/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!