Trening autogenny. Wakacje Umysłu

Wydawnictwo: Media Group Consulting
poradniki
youstyna

"Trening autogenny. Wakacje Umysłu", to doskonałe narzędzie do samodzlnej pracy z własnym organizmem. Wystarczy zaledwie kilkanaście minut dziennie by uruchomić mechanizmy sprzyające odprężeniu, opanowaniu emocji, uzyskaniu wewnętrzengo spokoju i równowagi. Specjalna płyta audio, zawiera zestaw treningowy, który w miarę potrzeb można dowolnie powtarzać. Po opanowaniu materiału znajdującego...

Specjalna płyta audio, zawiera zestaw treningowy, który w miarę potrzeb można dowolnie powtarzać. Po opanowaniu materiału znajdującego się na płycie będziesz potrafił szybko i praktycznie w każdych okolicznościach uzyskać stan wewnętrznej rónowagi i harmonii. Zastosowanie treningu autogennego przynosi doskonałe rezultaty podczas przygotowywania się do wystąpień publicznych, egzaminów i nawiązywania istotnych relacj interpersonalnych. Służy także poprawie samopoczuccia i przeciwdziała wielu chorobom psychosomatycznym.

prv.bt | 2017-11-15